Szukaj
Jak dla mnie 1 bardzo dobra![]()
podpis niezgodny z regulaminem forum
1. świetna. Gratuluję.
A new shit has come to light...
Paweł bardzo fajne kadry, pięknie pokazałeś dynamikę i podobnie jak szanowni przedmówcyna pierwszym miejscu - kadr nr 1
To ja się wyłamię - najbardziej podoba mi się kadr 2., szczególnie za to co się dzieje z przednim kołem.![]()
Zdecydowanie nr 1
NIKON D3, D80, N 24-70 F2.8, N 50 F1.8, N 70-300 VR, SB-800
[email protected]
Dla mnie ex aequo na 1-wszym miejscu #1 i #2 - #1 za kadr, #2 właśnie za wspomniane już wcześniej przednie koło.
Szkoda tylko, że koła na wszystkich zdjęciach są zamrożone :/
https://www.facebook.com/photoPJ
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców" - Colin McRae
Skontaktuj się z nami