Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: samsung es 30

  1. #1

    Domyślnie samsung es 30

    czyli to co proponował sklep "nie dla idiotów" za 179zł --------
    bardzo mieszane odczucia po obejrzeniu go w reklamówce, ale trzeba spróbować, więc do sklepu - biorę go do łapy i pytanie do sprzedawcy cz to na pewno ten ? -wykonanie, materiały i 3 calowy wyświetlacz w tej cenie wyglądał atrakcyjnie, a do tego obiektyw 27-135, fakt - nie posiada ustawień manualnych, ale z założenia ma to być "notes" troszeczkę lepszy od komórki i po pierwszych fotkach mogę stwierdzić, że jest,że porównując zdjęcia z innych aparatów w cenie ok 200zł naprawdę jakościowo je przewyższa, więc kwota wydana (można powiedzieć, że naprawdę niska za ten wyrób) została wydana ku radości użytkownika
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar BUNCOL7
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Piotrków Tryb.
    Posty
    83

    Domyślnie

    Mój ojciec nabył to cudo. Jego główną zaletą jest cena i gabaryty. Jest wielkości pudełka papierosów. spokojnia można schować w małej kieszonce. Jakość wykonania całkiem niezła. Ale promocja juz chyba się skończyła.

  3. #3
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #4

    Domyślnie

    dołożyłem parę fotek, oczywiście nie "dotykałem" ich dodatkowym "upiększeniem" komputerowym - bo jaki był by sens aby pokazywać wynik pracy aparatu, fotki też wybrane celowo w ten sposób aby pokazać różne warunki
    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #5

    Domyślnie

    Kupiłem kilka dni temu ten aparacik (Sams es30) na Allegro za 130 zł (z gwarancją) i powiem wam, że za tak śmieszne pieniądze to naprawdę fajne pstrykadełko
    Co prawda w gorszych warunkach występują problemy z ostrością, ale za wiele wymagać też nie zamierzam.
    Jak uda mi się coś pstryknąć to zamieszczę kilka fotek.
    Generalnie zabawka jako tani foto-notes jest świetna (i do tego Sasmungi nadają się idealnie).
    pzodro

  6. #6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •