Jak ustawić aparat, zeby jak najlepiej oddał dynamikę ruchu? Dzisiaj odbyłem swe pierwsze próby, ale nie osiągnałem niczego oprócz mydełka. Obiekt poruszał sie dość szybko, Usatwiłem preselekcję migawki z czasem 1/20s. Warunki oświetleniowe bardzo dobre. Czyżby mi ręka nie utrzymała toru tego ruchu, czy też muszę zastosować jakieś specjalne ustawienia?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami