Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Benro BH-1 czy B-1

    Zamierzam kupić statyw Banro Travel Angel. Statyw ten musi sobie poradzić z D700 + grip oraz z N 20-35 i N 180 ED. Zastanawiam się którą głowicę wybrać BH-1 czy B-1. Wiem B-1 jest zdecydowanie lepsza i poradzi sobie z moim zestawem. Skoro jednak BH-1 także utrzyma to wszystko to po co przepłacać prawie 200 zeta. Mam zatem pytanie do użytkowników szczególnie głowicy BH-1 jak ona sprawuje się z podobnym sprzętem. Proszę też o informację czy szybkozłączki do tych głowic od spodu mają wyłącznie śrubę z nacięciem czy także uchu ułatwiające dokręcenie do aparatu. Z góry dzięki za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    nie bałbyś się na tej bh1 postawić takiego sprzętu?
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Zdecydowanie B1, posiadam BH2, jest O.K. 6kg spokojnie dźwiga bez problemu ale seria B jest jeszcze lepsza.
    Płytki mają wbudowanego "dżinksa", dzięki któremu nie musisz nosić złotówek po kieszeniach. Płytki Benro są bardzo dobre i wygodne w użytkowaniu.
    obiecuję, przeczytam regulamin...

  4. #4

    Domyślnie

    Tak też myślałem ale chciałem się upewnić .. i ta chciwość.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzisiaj kupiłem Benro z głowicą B1. Niestety ale szybkozłącznia nie posiada od spodu żadnego ucha "dżinksa" ułatwiającego zakręcenie do aparatu. Trzeba mieć monety lub specjalny klucz (inbusowy czy jakoś tak), który jest w zestawie. To jednak trochę utrudnia życie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •