Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Prezentacja zdjęć...

    Jak prezentujecie swoje fotografie w domu ? ramki, antyramy, tablice... a może jeszcze inaczej, szukam inspiracji pomysłu, czegoś nieszablonowego.

    Pokażcie swoje ściany, ew linki do ciekawych pomysłów na prezentacje zdjęć w mieszkaniu.

  2. #2

    Domyślnie

    Ale to zależy od wystroju mieszkania, od rodzaju zdjęć, od tego jak pada światło. Jeśli na ścianę pada silne światło z okna, to antyrama będzie przeszkadzać odblaskami. Podklejenie na piance też nie wszędzie się sprawdza. Może najbardziej uniwersalne są passe-partout.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam!
    Ja swoje zdjęcia ( kilka) prezentuję na ścianie sklepu, który prowadzę. Jestem jubilerem i nie jestem w stanie zatowarować gablot swoimi wyrobami, więc prezentuję na zdjęciach formatu 20-30cm swoje dziełka. Nawet nieźle to wygląda i klienci dość często przyglądają i pytają czy mogę powtórzyć wzór ze zdjęcia. Pozdrawiam, Paweł
    Lepszy ze mnie jubiler niż fotograf, ale fotografia jako hobby sprawia mi ogromną przyjemność

  4. #4

    Domyślnie

    Antyrama ale tylko jeśli jest na nienasłonecznionej ścianie
    d7100 VELBON SHERPA 250R

  5. #5

    Domyślnie

    ja również mam swoje zdjęcia w antyramie, jak się zabrudzi wystarczy umyć szkło
    Forum białostockich (i nie tylko) fotografów: http://migawka.bialystok.pl/ zapraszam!
    forum fotograficzne białystok

  6. #6
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie

    ja swoje mam ... pochowane wolę żeby klienci za szybko nie wychodzili
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  7. #7

    Domyślnie

    ja swoje zaaplikowałem do ramek znacznie większych od samych zdjęć.
    tzn zdjęcia 20x30 wstawiłem do ramek 30x45 z białym podkładem pod zdjęcie.
    D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malapawel Zobacz posta
    ja również mam swoje zdjęcia w antyramie, jak się zabrudzi wystarczy umyć szkło
    Ja dla przykładu antyram nie znoszę. Szkło niestety jest o tyle problematyczne, że odbija światło i utrudnia odbiór zdjęć. Jeśli już ma być za szkłem to gruba, głęboka rama, najlepiej czarna z passe-partout w kolorze białym. Ale wszystko jest rzeczą gustu.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #9

    Domyślnie

    u mnie wiszą głównie w antyramach ale pracuję w stolarce więc kilka ram nietypowych zrobiłem sam np ramy na tryptyki.
    d5000, nikkor 18-105mm vr , N 35/1.8G , Helios-44m-4 2/58, sb-600

  10. #10

    Domyślnie

    Ja ma kolaż ze zdjęć w różnych formatach. Kupiłam dużą tablice korkowa i brystol czarny. Usunęłam z tablicy ramkę, bo niezbyt mi pasowała. Na tablicy korkowej przypięłam bristol, na którym wcześniej miałam ułożone i przyklejone zdjęcia.
    Lubie antyramy ale nie miałam miejsca na nieoświetlonej ścianie, więc wybrałam taką opcję. Moi znajomi zamówili sobie ulubione zdjęcia drukowane na płótnie i też ładnie to wygląda, ale to już większy nakład finansowy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •