Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Ze słońcem w plecy

    Witam, znowu grzebie w szufladzie, dzisiaj wykopałem takie cuś.





    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Ladnie starannie wykonane, chociaz na twoim miejscu schowal bym sie w cien po lewej i nie stwarzal bym dodatkowego cienia...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Gdyby nie cienie, byłoby bardzo fajnie w kadrze i chyba pierwszy plan jest niezbyt ostry
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Ladnie starannie wykonane, chociaz na twoim miejscu schowal bym sie w cien po lewej i nie stwarzal bym dodatkowego cienia...
    Słuszna uwaga, dzięki.

  5. #5

    Domyślnie

    Ładna kompozycja kolorystyczna. Kolory zimne dalej, ciepłe bliżej to malarska zasada.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez urbanned Zobacz posta
    Ładna kompozycja kolorystyczna. Kolory zimne dalej, ciepłe bliżej to malarska zasada.
    Z malarstwem mam niewiele wspólnego, chociaż ostatnio pomalowałem sobie pokój, ale dzieki za komentarz

  7. #7

    Domyślnie

    Ładna kompozycja - ja bym wyostrzył

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie się podoba

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Ladnie starannie wykonane, chociaz na twoim miejscu schowal bym sie w cien po lewej i nie stwarzal bym dodatkowego cienia...
    Też mi się to rzuciło w oczy, poza tym ładne kolory poprzez to , że ciepłe kolorki z przodu - zimne z tyłu, moim zadaniem zyskujemy na podkreśleniu wieloplanowości zdjęcia.

  10. #10

    Domyślnie

    jest ładnie a żyleta jest niekonieczna

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •