Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie [PS] Kopiowanie warstw dopasowania (adjustment layers) miedzy zdjeciami

    Zastanawiam sie, czy wogole jest to mozliwe... Chcialbym przekopiowac kilka warstw dopasowania (adjustment layers) pomiedzy roznymi zdjeciami... tzn. posiadam zdjecie zrodlowe na ktore definiuje klika warstw dopasowania, a w krokach pozniejszych chce dokladnie te same ustawienia umiescic na zdjeciach nastepnych... da sie to jakos hurtowo zrobic? Z gory dzieki za pomoc.
    regulamin

  2. #2

    Domyślnie

    Zaznaczyć na palecie Layers (klik z sziftem ciągle, z japcem/kontrolem nieciągle) i przeciągnąć na drugie zdjęcie.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  3. #3

    Domyślnie

    pieknie dziekuje wlasnie o to mi chodzilo
    regulamin

  4. #4

    Domyślnie

    A jak masz więcej zdjęć do wrzucenia warstw, to warto je najpierw zgrupować.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  5. #5

    Domyślnie

    w sensie - zgrupowac warswy dopasowania, ktore maja zostac skopiowane? jaka jest z tego korzysc?
    regulamin

  6. #6

    Domyślnie

    Zaznaczyć i japco-G. A najlepiej zajrzeć do Helpa
    I'm one of those bad things that happen to good people

  7. #7

    Domyślnie

    jak zgrupowac wiem... po Twojej sugesti pomyslalem, ze moze poza logicznym porzadkowaniem, sa jakies dodatkowe korzysci przy grupowaniu i kopiowaniu warstw dopasowania
    regulamin

  8. #8

    Domyślnie

    Po prostu jest wygodniej przerzucać jeden element niż np. 5, gdzie wystarczy jeden nieopaczny klik, aby musieć zaznaczać te warstwy jeszcze raz.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  9. #9

    Domyślnie

    No tak Ostatnio zaczalem skanowac klasyczne materialy i adjustment layer'y sa dla mnie wybawieniem przy ostatecznych korekcjach materialu z racji na niezbyt duzy przyrost wielkosci pliku przy kolejnych warstwach... nie mam pojecia dlaczego tak pozno do nich dotarlem, bo poza juz wymienionym atutem pracuje sie nia nich bajecznie Z tym kopiowaniem na inne pliki kobinowalem na wszelkie sposoby, ale oczywiscie nie sprobowalem najbardziej banalnego hehe
    regulamin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •