Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    wyżej podałem zły link
    150+ TC 2x
    http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-540145.php

  3. #13

    Domyślnie

    Również mam sigmę bez OS i powiem, że są momenty kiedy mi brakowało VR, oczywiście niekoniecznie w makro, ale w przypadku właśnie próby uchwycenia portretu...niestety w moich okolicach ciężko o półnagie nimfy, ale coś na kształt :P
    I wcale nie musi być jakiś bardzo późny wieczór, ostatnia taka szarówka, że z tym szkłem ten czas 1/250s na DX'ie mogło by być ciężko.
    .....ale coś mi się wydaje, że nowa wersja z OS będzie pewnie w cenie 3999zł jak nie więcej patrząc na różnicę S70-200 bez OS i z.
    Jakbym nie miał tej sigmy to w tej cenie nówkę brałbym w ciemno.
    P.S. Natomiast bardzo mnie cieszy w sigmach zmiana tego futerka....to bym chętnie w mojej sigmie wymienił

  4. #14

    Domyślnie

    tak sobie szukałem, pytałem aż w końcu zadzowniłem do Gdyni do SigmaProCentrum
    z pytankiem czy coś wiedzą na temat o swojej zapowiedzi (terminy dostaw, cosik do testów,
    cena itp.). Miła Pani powiedziała mi że dowie się i da znać. Dała znać że......
    tej Sigmy jeszcze nie zaczeli produkować.

  5. #15

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Z nowego obiektywu trzeba sie cieszyc, bedzie z czego wybierac.
    Tylko w Nikonie jak SWM i VR do 105 dorzucono to ostrosc sie nieco skopala.
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszm Zobacz posta
    Tylko w Nikonie jak SWM i VR do 105 dorzucono to ostrosc sie nieco skopala.
    Czy możesz to rozwinąć? 105 VR to wybitnie ostre szkło i z pewnością nie gorsze pod tym względem od swojego poprzednika. Natomiast rozrzut jakościowy jest większy i to jest bardzo przykra sprawa.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wigi Zobacz posta
    Czy możesz to rozwinąć? 105 VR to wybitnie ostre szkło i z pewnością nie gorsze pod tym względem od swojego poprzednika. Natomiast rozrzut jakościowy jest większy i to jest bardzo przykra sprawa.
    Moze ja mialem pecha, ale nie trafilem na ostra sztuke a do 3 uzywanych sie przymierzalem i po paru zdjecieciach wiedzialem, czemu wlasciciel chce obiektyw sprzedac.
    Rzeczywiscie lepiej to ujeles, ze rozrzut jakosciowy jest wiekszy. Domyslam sie, ze sa ostre sztuki, najprosciej to w sklepie wybrac, ale na nowy nie mam kasy.
    Nikon DSLR + N SLR Zenit TTL.
    Amatorzy martwią się o sprzęt, profesjonaliści o pieniądze, a mistrzowie o światło.

  10. #20

    Domyślnie

    Oj dzieje się u Sigmy, dzieje, 105 i 150 z HSM to świetna wiadomość.
    Na tę ostatnią mam wielką chrapkę, bo w DX oprócz makro to całkiem przyzwoite i jasne tele.
    Miałem kiedyś starszą wersję i AF był w porządku. Może nie najszybszy ale celny i cichy.
    Teraz doszła stabilizacja więc wszystko co potrzeba czyli prawie ideał.
    Pewnie poza ceną...ile to ma kosztować?
    Ostatnio edytowane przez woytec60 ; 10-02-2011 o 10:52
    pozdrawiam, Wojtek

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •