Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: monika

  1. #1

    Domyślnie monika

    Nikon D750 + N 35 f2 + 85 f1.8 G + YN 568 EX + szkła m42 + pierścienie makro

  2. #2

    Domyślnie

    podoba mi się
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Konstancin/Warszawa
    Posty
    48

    Domyślnie

    super

  4. #4
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Włosy w burzliwym nieładzie, acz nie umniejsza to uroku modelki

  5. #5

    Domyślnie

    nie było styliski ani wizażu zdjęćie jak weszła tak staneła w pokoju z meblami 10m na poddaszu
    Nikon D750 + N 35 f2 + 85 f1.8 G + YN 568 EX + szkła m42 + pierścienie makro

  6. #6
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ludzik82r Zobacz posta
    ...w pokoju z meblami 10m na poddaszu
    To jeszcze bardziej urokliwie - zazdroszczę

    (Serio, wcale się nie śmieję.)

  7. #7

    Domyślnie

    Trochę wyszła jak zombie z tym refleksem. Poza tym...chociaż lekki uśmiech by się przydał
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mnie ciut za mocno ten ring dał czadu. A poza tym przyjemnie - ale chyba głównie ze względu na śliczną modelkę. Kontra i tło prawie idealne, ale obwódka na szczycie głowy jakoś dziwnie wygląda. Przy tym zwrocie, trochę dziwnie wygląda,*że modelka patrzy gdzieś w dół.

  10. #10

    Domyślnie

    śliczna dziewczyna

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •