Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Jaki czytnik kart z hubem USB?

    Do tej pory używałem takiego sobie czytnika Hama 35 in 1 i było dobrze. Jednak ostatnio namnożyło mi się różnych akcesoriów USB, a że kompa mam pod biurkiem, to na blat wyciągnięty jest tylko jeden przewód. No i oczywiście, żeby podłączyć np. pendrive'a muszę odłączyć czytnik, żeby podłączyć dysk zewnętrzny, trzeba odłączyć pendrive'a, żeby skorzystać z tabletu, trzeba odłączyć dysk... Zaczyna mnie to irytować

    Oczywiście mógłbym kupić po prostu hub USB i do niego podłączyć to wszystko, ale z reguły jest tak, że naraz chciałbym podłączyć czytnik i pendrive (dysk, tablet i reszta - okazjonalnie). Zatem zacząłem szukać czegoś takiego jak czytnik z wbudowanym portem USB, żeby móc ewentualne gadżety podłączać do czytnika.

    Wydało się, że będzie to proste zadanie, jednak znalazłem w różnych sklepach i na allegro tylko jakieś dziwne czytniki za 20zł, a taki to dawno temu miałem i pożył kilka tygodni, więc nie mam zamiaru się w takie coś ładować. Tyle, że nie mogę odszukać jakichś fajnych, solidnych czytników z hubem... Znacie może coś takiego? Używacie? Widzieliście? Niby to pierdoła, a jednak mogłaby uprościć życie

    Z kart używam tylko SD i CompactFlash, reszta średnio mnie interesuje

  2. #2

    Domyślnie

    Sam używam właśnie Hamy takiej http://allegro.pl/czytnik-kart-pamie...417440290.html i daje rade.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawidek Zobacz posta
    Sam używam właśnie Hamy takiej http://allegro.pl/czytnik-kart-pamie...417440290.html i daje rade.
    Wygląda interesująco A on ma SD? Bo z opisu wynika, że tylko CF/MS (chociaż na ostatniej fotce to jakby właśnie SD leżała )

  4. #4

    Domyślnie

    Ma SD

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za namiar - wydaje się, że właśnie czegoś takiego szukałem

  6. #6

    Domyślnie

    Ok, czytnik zakupiłem i wydaje się, że to jest to, czego szukałem. Natomiast pozwolę sobie dodać uwagę na temat aukcji - nie jest to może negatyw, ale raz, że sprzedawca nie dał żadnego znaku, że pieniądze doszły i paczka jest wysłana (dopiero po mailu z zapytaniem), a na domiar złego wysłał paczkę InPostem, mimo zaznaczenia przesyłki pocztowej. Problem w tym, że w miejscu, gdzie mieszkam, nie mam kłopotów właściwie tylko z pocztą oraz UPS, reszta kurierów (w sensie, osób rozwożących paczki) jest mało "kontaktowa". Niestety, odbiór paczki okazał się "nieco" trudny. Zaniepokojony długim oczekiwaniem napisałem do sprzedającego, a ten podał mi numer przesyłki, po której sprawdziłem, gdzie jest paczka. Okazało się, że zalega w InPoście od 4 lutego. Dopiero dzisiaj udało mi się do nich dojechać i odebrać paczkę (oczywiście nie usłyszawszy nawet "przepraszam").
    Generalnie zatem jestem zadowolony z czytnika, ale z realizacji zamówienia raczej mocno średnio...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •