Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2011
    Miasto
    Trójkąt Trzech Cesarzy
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Goro2001 Zobacz posta
    witam
    na moim (nowo zakupionym nikonie d90 luty 2011) pokazuje oprogramowanie
    a 1.00,
    b1.00
    L1.002.
    muszę coś aktualizować?
    U mnie pokazuje tak samo, aparat kupiony nowy w styczniu 2011...

  2. #22

    Domyślnie

    Nie musisz aktualizować, masz już najnowszą, nowszych pewnie nie będzie. Ponieważ A zawsze jest 1.00, B 1.00 a to L 1.02 to zaktualizowanie.

  3. #23

    Domyślnie Problem z aktualizacją

    Nie mogę zaktualizować oprogramowania D90 (L1.000),karta sformatowana w aparacie folder Nikon skopiowany wraz z zawartością
    ( * NKLD01002.BIN: Distortion control lens data
    * Legal: A folder containing the license agreement.)
    - wykonałem poniższe punkty;z wyjątkiem pkt.4:

    1 Włóż kartę pamięci zawierającą dane obiektyw do aparatu.

    2 Włącz aparat.

    3 Naciśnij przycisk MENU, aby wyświetlić menu. Wybierz opcję Wersja oprogramowania w menu ustawień, aby wyświetlić informację o wersji oprogramowania.

    4 Zaznacz opcję Aktualizacja wersji i naciśnij element sterowania w prawo.

    Nie mogę podświetlić L 1.000,natomiast j.w. pkt 4 nie mogę zaznaczyć , bo takowy nie występuje na wyświetlaczu.Co jest grane,może ktoś doradzi?
    Ostatnio edytowane przez JURAS12 ; 04-03-2011 o 23:52
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  4. #24

    Domyślnie

    tylko plik *.bin jest potrzebny, wrzuc go do katalogu glownego na karcie (bez podkatalogu Nikon)

    z instrukcji:

    Important
    Be sure to copy the lens data to the root directory of the memory card. The camera will not recognize the new data if it is placed in a folder under the root directory.
    Ostatnio edytowane przez rs77 ; 05-03-2011 o 01:06

  5. #25

    Domyślnie

    rs77 Dziękuję , teraz jest OK.
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  6. #26

    Domyślnie

    Ja kupiłem aparat jako drugi po D300s i mam niezaktualizowane . Jednak aktualizacja w d300s jest łatwiejsza a w Pentaxach które miałem to juz bajka . Zrezygnuje jednak skoro to tak mało daje

  7. #27

    Domyślnie

    Ciekawe jednak kupiłem z datą z marca 2011 i nie mam nowego softu

  8. #28

  9. #29
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2011
    Miasto
    Trójkąt Trzech Cesarzy
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel1967 Zobacz posta
    Ciekawe jednak kupiłem z datą z marca 2011 i nie mam nowego softu
    Mój D90 kupiony był w Niemczech w połowie stycznia 2011.

    Dzięki za info w sprawie softu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •