Szukaj
Nie musisz aktualizować, masz już najnowszą, nowszych pewnie nie będzie. Ponieważ A zawsze jest 1.00, B 1.00 a to L 1.02 to zaktualizowanie.
Nie mogę zaktualizować oprogramowania D90 (L1.000),karta sformatowana w aparacie folder Nikon skopiowany wraz z zawartością
( * NKLD01002.BIN: Distortion control lens data
* Legal: A folder containing the license agreement.)
- wykonałem poniższe punkty;z wyjątkiem pkt.4:
1 Włóż kartę pamięci zawierającą dane obiektyw do aparatu.
2 Włącz aparat.
3 Naciśnij przycisk MENU, aby wyświetlić menu. Wybierz opcję Wersja oprogramowania w menu ustawień, aby wyświetlić informację o wersji oprogramowania.
4 Zaznacz opcję Aktualizacja wersji i naciśnij element sterowania w prawo.
Nie mogę podświetlić L 1.000,natomiast j.w. pkt 4 nie mogę zaznaczyć , bo takowy nie występuje na wyświetlaczu.Co jest grane,może ktoś doradzi?
Ostatnio edytowane przez JURAS12 ; 04-03-2011 o 23:52
D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .
tylko plik *.bin jest potrzebny, wrzuc go do katalogu glownego na karcie (bez podkatalogu Nikon)
z instrukcji:
Important
Be sure to copy the lens data to the root directory of the memory card. The camera will not recognize the new data if it is placed in a folder under the root directory.
Ostatnio edytowane przez rs77 ; 05-03-2011 o 01:06
rs77 Dziękuję , teraz jest OK.
D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .
Ja kupiłem aparat jako drugi po D300s i mam niezaktualizowane . Jednak aktualizacja w d300s jest łatwiejsza a w Pentaxach które miałem to juz bajka . Zrezygnuje jednak skoro to tak mało daje
Ciekawe jednak kupiłem z datą z marca 2011 i nie mam nowego softu
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=163751
W tym temacie tez było trochę o tej aktualizacji napisane![]()
Skontaktuj się z nami