Czy ktoś aktualizował oprogramowanie w D90 lub D5000
http://nikonimglib.com/dcdata/#os-windows
Szukaj
Czy ktoś aktualizował oprogramowanie w D90 lub D5000
http://nikonimglib.com/dcdata/#os-windows
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
może przybliżysz jak należy przeprowadzić tą aktualizacje?
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
http://nikonimglib.com/dcdata/manual...in_en_ABF.html procedura od A do Z
Aktualizacja dotyczy poziomu "L", co jest skrótem od Lenses. Chodzi o bazę do obsługiwanych obiektywów. Ta akurat dostarcza informacji o kontroli poziomu dystorsji, a więc wady optycznej układu, znanej pod hasłem beczka / poduszka. Niczego więcej nie należy się spodziewać po tej aktualizacji, a już na pewno nie ma w niej poprawki sprawności układu AF, o której zapewne Wam się marzy![]()
Nowy firmware do D90 to jakis zart z userow tego aparatu.
Ale D90 nie ma możliwości korygowania dystorsji podczas robienia zdjęć.
Skontaktuj się z nami