Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie D90 D5000 nowe oprogramowanie

    Czy ktoś aktualizował oprogramowanie w D90 lub D5000

    http://nikonimglib.com/dcdata/#os-windows
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    Czy ktoś aktualizował oprogramowanie w D90 lub D5000

    http://nikonimglib.com/dcdata/#os-windows
    No to teraz dałeś czadu. W poniedziałek będę miał swojego D90 po kalibracji AF. Ciekawy jestem czy ograniczyli się tylko do zmiany softu aktualizując w ten sposób działanie puszki ze szklarnia hihiih.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    Czy ktoś aktualizował oprogramowanie w D90 lub D5000

    http://nikonimglib.com/dcdata/#os-windows
    kawałek czasu temu różnic ja nie widzę

  4. #4

    Domyślnie

    może przybliżysz jak należy przeprowadzić tą aktualizacje?
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    może przybliżysz jak należy przeprowadzić tą aktualizacje?
    http://nikonimglib.com/dcdata/manual...in_en_ABF.html procedura od A do Z

  6. #6

    Domyślnie

    Aktualizacja dotyczy poziomu "L", co jest skrótem od Lenses. Chodzi o bazę do obsługiwanych obiektywów. Ta akurat dostarcza informacji o kontroli poziomu dystorsji, a więc wady optycznej układu, znanej pod hasłem beczka / poduszka. Niczego więcej nie należy się spodziewać po tej aktualizacji, a już na pewno nie ma w niej poprawki sprawności układu AF, o której zapewne Wam się marzy

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez panoramix Zobacz posta
    Niczego więcej nie należy się spodziewać po tej aktualizacji, a już na pewno nie ma w niej poprawki sprawności układu AF, o której zapewne Wam się marzy
    co tego nie mam żadnych uwag
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  8. #8

    Domyślnie

    Nowy firmware do D90 to jakis zart z userow tego aparatu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rascal Zobacz posta
    Nowy firmware do D90 to jakis zart z userow tego aparatu.
    ?
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Gród Kraka
    Posty
    138

    Domyślnie

    Ale D90 nie ma możliwości korygowania dystorsji podczas robienia zdjęć.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •