Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    dzięki

  2. #12

    Domyślnie

    Do pana Wysockiego na Psie Budy, od 11 do 17. Byłeś tam?
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #13
    aviatorfsx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez parafka_n Zobacz posta
    Witam.
    Mój zestaw to nikon d90 + Sigma 18-200 HSM....

    .... ewentualnie z innymi godnymi polecenia?

    SERWIS FOTO VIDEO
    ulica Więzienna 21 (GALERIA ITALIANA)
    www.serwisfotovideo.pl

    Telefon stacjonarny: (71) 342 18 12



    Polecam akurat ten serwis bo naprawili mi w 2 dni Nikon D70s dużo taniej niż chciał jeden pan w jednym z serwisów we Wrocławiu, czyli działają tak jak się reklamują - tanio solidnie i sprawnie. Czyszczenie matrycy CCD zrobili mi za 30zł.

  4. #14

    Domyślnie

    podbijam watek... ktos moze polecic aktualnie jakis dobry serwis?

    moj Nikon D40X zaliczyl zgon (err: ponownie nacisnij spust migawki) i zastanawiam sie gdzie go naprawic.

    z gory dzieki za informacje

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aviatorfsx Zobacz posta

    SERWIS FOTO VIDEO
    ulica Więzienna 21 (GALERIA ITALIANA)
    www.serwisfotovideo.pl

    Telefon stacjonarny: (71) 342 18 12



    Polecam akurat ten serwis bo naprawili mi w 2 dni Nikon D70s dużo taniej niż chciał jeden pan w jednym z serwisów we Wrocławiu, czyli działają tak jak się reklamują - tanio solidnie i sprawnie. Czyszczenie matrycy CCD zrobili mi za 30zł.
    Akurat też szukam dobrego serwisu we Wrocławiu. Podpowiem tylko że tą zacytowaną opinią bym się nie kierował, bo ta sama osoba (ten sam nick) polecała na innym portalu bratni do nich serwis w Katowicach. Ja osobiście się tą opinią kierować nie będę, inni niech sami rozważą.

  6. #16

    Domyślnie

    witam, regularnie, o ile jest potrzeba, także czyszczenie i check, korzystam z serwisu nikona w dreźnie. dla zainteresowanych chętnie podam adres..
    pawel

  7. #17
    FOTO SERWIS
    Gość

    Domyślnie Polecany serwis we wrocławiu

    Cytat Zamieszczone przez michaleq Zobacz posta
    Akurat też szukam dobrego serwisu we Wrocławiu. Podpowiem tylko że tą zacytowaną opinią bym się nie kierował, bo ta sama osoba (ten sam nick) polecała na innym portalu bratni do nich serwis w Katowicach. Ja osobiście się tą opinią kierować nie będę, inni niech sami rozważą.
    Ech! No to zrobiłeś sobie na złość. Brawo. Wszyscy ci od wielu miesięcy zapewne biją brawa
    Przypomina to zachowanie małego chłopczyka który na złość mamie w drodze do szkoły zdjął czapkę w zimowy dzień i odmroził SOBIE uszy.

    Opinie praktycznie wszystkie pozytywne o wspomnianym Serwisie Foto Video w Galerii Italiana na ul. Więziennej we Wrocławiu http://www.serwisfotovideo.pl mówią same za siebie: http://www.serwisfotovideo.pl/blog/
    Są podstawy by ich polecać i chwalić. Nie ma idealnego serwisu ale z pewnością ludzie tam pracujący są godni polecenia bo jak widać znają się na tym co robią.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aviatorfsx Zobacz posta

    SERWIS FOTO VIDEO
    ulica Więzienna 21 (GALERIA ITALIANA)
    www.serwisfotovideo.pl

    Telefon stacjonarny: (71) 342 18 12



    Polecam akurat ten serwis bo naprawili mi w 2 dni Nikon D70s dużo taniej niż chciał jeden pan w jednym z serwisów we Wrocławiu, czyli działają tak jak się reklamują - tanio solidnie i sprawnie. Czyszczenie matrycy CCD zrobili mi za 30zł.
    Moje wrażenia to nie przyjemny pan, ( prawdopodobnie właściciel ) skutecznie zniechęcał mnie do współpracy swoim zachowaniem.
    Wycena naprawy aparatu.
    Wiemy co jest zepsute, ale nie możemy powiedzieć, bo to nasza tajemnica.
    Możemy to naprawić za 850 zł.
    Oczywiście nie zgodziłem się i zaniosłem aparat na odrzańską, gdzie współpracujący z nimi serwis naprawił mi aparat za 450zł.
    Diagnoza naprawa mechanizmu przysłony.
    Jak dla mnie żenada.

    Była jeszcze jedna przygoda, ale już mi się pisać nie chce.
    W skrócie popisał się kulturą pan właściciel (jak mi się wydaje).
    Pewnie dotrze do tego wątku i mam nadzieję, że mój wpis da mu do myślenia na przyszłość.

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Kraków/Wieliczka/okolice
    Posty
    15

    Domyślnie

    no cóż, ja swoją D90 w 2011 wolałem wysłać do p. Bieńka w W-wie i widzę, że dobrze zrobiłem

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bambello Zobacz posta
    Moje wrażenia to nie przyjemny pan, ( prawdopodobnie właściciel ) skutecznie zniechęcał mnie do współpracy swoim zachowaniem.
    Wycena naprawy aparatu.
    Wiemy co jest zepsute, ale nie możemy powiedzieć, bo to nasza tajemnica.
    Możemy to naprawić za 850 zł.
    Oczywiście nie zgodziłem się i zaniosłem aparat na odrzańską, gdzie współpracujący z nimi serwis naprawił mi aparat za 450zł.
    Diagnoza naprawa mechanizmu przysłony.
    Jak dla mnie żenada.

    Była jeszcze jedna przygoda, ale już mi się pisać nie chce.
    W skrócie popisał się kulturą pan właściciel (jak mi się wydaje).
    Pewnie dotrze do tego wątku i mam nadzieję, że mój wpis da mu do myślenia na przyszłość.

    Witam Wszystkich. Jako Szef Serwisu Foto Video rozumiem, że na mnie jako człowieka prywatnie można różne wymyślne pierdoły wypisywać bo nie każdemu odpowiada moje asertywne podejście (pewnych ludzi może to irytować bo ze względu na słabą psychikę albo brak kultury osobistej nie potrafią wyegzekwować tego co koniecznie chcieliby usłyszeć) ale żeby aż posuwać się nawet do perfidnego kłamstwa aby tylko za wszelką cenę Firmę za którą odpowiadam zdyskredytować w oczach potencjalnych Klientów?? Sprawdziłem w całym ostatnim nawet półroczu w naszym systemie serwisowym i nie mieliśmy ani jednego zlecenia za 850 zł. ani nawet choćby jednego które byłoby za więcej niż 800 zł więc na pewno ten ktoś nie był naszym klientem. W tej sytuacji równie dobrze taką treść mogła sprefabrykować (zresztą już nie pierwszy raz) nieudolna konkurencja, dlatego post specjalisty od nienawiści o loginie Bambello oznaczam jako opinię fałszywą.

    P.S. Poza tym "nie przyjemny" pisze się razem.

    Na marginesie korzystając z okazji pragnę Wszystkich zainteresowanych poinformować iż nasz Serwis prężnie rozwija się a od niedawna z uwagi na wybudowanie nowego parkingu podziemnego zmienił lokalizację na bardziej dogodną dla mieszkańców Wrocławia i okolic. Obecnie znajdujemy się pod nowym adresem:

    Serwis Foto Video
    Stumilowy las, druga chatka obok domku Krzysia.
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 13-03-2014 o 21:10 Powód: reklama

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •