Close

Strona 729 z 1948 PierwszyPierwszy ... 22962967971972772872973073173977982912291729 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 281 do 7 290 z 19477

Wątek: Humor

  1. #7281

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdek_Tychy Zobacz posta
    Się nie śmiejcie tylko podziwiajcie kunszt parkowania kierowcy Tico
    Ale przeciez po drugiej stronie ulicy ma tyle miejsca

    PS. Ja się nie śmieję bo sam podobnie kiedyś zaparkowałem (o czym mowa kilka postów wyżej).
    Pursue happiness with diligence

  2. #7282

    Domyślnie

    A może to Pudzian? Stanął na środku ulicy, wysiadł i przeniósł Tico.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  3. #7283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thorcik Zobacz posta
    Taa, zwłaszcza Hummerem ;oD
    E tam Hummer. Lepiej coś takiego:

    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  4. #7284

    Domyślnie

    ....wszedł klient do mnie przed momentem.....pyta o d90 i d5000 no to nawijam..... w pewnym momencie mnie zabił pytaniem.....

    Czy ten obiektyw Nikifora 18-105 jest dobry?
    ....myślałem, że tam zejdę

    były aparaty Caniona, Conan,Nikoniksy,Panasoniksy,
    ,obiektywy Timrona itp itd, ale z Nikiforem nikt mi jeszcze nie wyskoczył

  5. #7285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    ....wszedł klient do mnie przed momentem.....pyta o d90 i d5000 no to nawijam..... w pewnym momencie mnie zabił pytaniem.....

    ....myślałem, że tam zejdę

    były aparaty Caniona, Conan,Nikoniksy,Panasoniksy,
    ,obiektywy Timrona itp itd, ale z Nikiforem nikt mi jeszcze nie wyskoczył
    Eh, o lapsusach językowych to temat rzeka. Pracuję w aptece i koleś mnie zabił tekstem:
    Poproszę krople z King Konga....

    Chodziło mu o Tinctura Ginkgo Biloba - nalewkę z Miłorzębu Japońskiego...
    Dlaczego BODY a nie korpus...?

  6. #7286

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    ....wszedł klient do mnie przed momentem.....pyta o d90 i d5000 no to nawijam..... w pewnym momencie mnie zabił pytaniem.....

    ....myślałem, że tam zejdę

    były aparaty Caniona, Conan,Nikoniksy,Panasoniksy,
    ,obiektywy Timrona itp itd, ale z Nikiforem nikt mi jeszcze nie wyskoczył

    Spoko, u mnie kobita pytała dzisiaj o aparat Optimusa

  7. #7287

  8. #7288
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Wrocław/Bełchatów
    Posty
    154

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas Z Zobacz posta
    Spoko, u mnie kobita pytała dzisiaj o aparat Optimusa
    Odważna. Ja bym się bał, że zacznie lać Decepticonów i odleci na Cybertron^^.
    Chociaż pierwsze słyszę, żeby transformował się w aparat..

  9. #7289

    Domyślnie

    - Nie wiesz, kto u nas w firmie ma największą sklerozę?
    - Nie, a co?
    - Muszę trochę kasy od kogoś pożyczyć


    Zebrał lew zwierzaki i zapowiada:
    - Dziś zjem najbardziej tchórzliwego.
    Na co odzywa się zając:
    - Nie pozwolę obrażać dzika!


    - Koniec! Od jutra zaczynam nowe życie!
    - Rzucasz picie czy palenie?
    - Zmieniam e-mail, nick i numer gadu-gadu!


    Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:
    - Wku*wia mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle. Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź. Bo powiadam wam: kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Howgh.
    Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nie poradzisz, w panice szarpie za ramię trzeciego.
    - Ej, ku*wa, powiedz coś. Przecież my nie pedały, prawda?! No powiedz coś! Ryś!
    - Ryszard.


    Egzamin w liceum ekonomicznym.
    - Co rozumiesz pod pojęciem „chybiona inwestycja kapitałowa” – pyta nauczyciel.
    Uczeń po chwili zastanowienia:
    - No..., jak się na przykład własną siostrę do kina zaprosi.


    Prawdomówność - to brak umiejętności szybkiego wymyślenia innego wariantu.





    A ty, którym jeżdzisz ?
    Ostatnio edytowane przez Leon13th ; 25-04-2010 o 23:52

  10. #7290

    Domyślnie

    Czym się różni papier toaletowy od piły elektrycznej?





    Niczym





    Chwila nieuwagi i palec do dupy...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-04-2010 o 09:22 Powód: pis.
    Podpis zgodny z regulaminem forum

Strona 729 z 1948 PierwszyPierwszy ... 22962967971972772872973073173977982912291729 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •