Szukaj
reklama samsunga z Ozzym Osbournem
http://www.youtube.com/watch?v=xDZIqXXlMlA
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
http://break.com/index/rally-car-cli...tographer.html na pewno to nie zabawne, ale przestroga dla tych co lubią makro auta
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Nawalony gość wracając do domu pomylił piętra
Stanął przed drzwiami i dzwoni kiwając się leciutko.
Otwiera kobietka w wałkach na głowie.
Nawalony pyta - dzieeeeń dooobry, czy ja tu mieeeeszkam?
Ona - nie pan tu nie mieszka. Trzasnęła mu drzwiami przed nosem.
Za kilka chwil.
Znowu dzwonek
- dzieeeeń dooobry, czy ja tu mieeeeszkam?
Ona - nie pan tu nie mieszka. Znowu trzasnęła mu drzwiami przed nosem.
Ponownie dzwonek
- dzieeeeń dooobry, czy ja tu mieeeeszkam?
Ona - nie pan tu nie mieszka.
zawiany facet z nutką rozpaczy w głosie - to jak to jest Pani mieszka wszędzie a ja nigdzie?
Dziadkowi zachciało się amorów i mówi do babki:
- Chodź babka do łóżka, pokochamy się.
Babka na to że nie ma ochoty. Dziadek zaczął głowić się jak tu babkę zaciągnąć do łóżka i wymyślił:
- Chodź babka do łóżka, to dam ci stówę!
Babka myśli - stówa piechotą nie chodzi, zgodziła się, poszła do łóżka, pokochali się, dziadek dał stówę. Wtenczas babka zapala światło i mówi:
- Te dziadek, ale to jest stara stówa jeszcze z Waryńskim...!
A dziadek na to:
- Stara dupa - stara stówa!
Po jakiś 15 latach małżeństwa, z powodu narastających
nieporozumień, para postanowiła udać się do poradni
małżeńskiej. Zaraz po zadaniu pytania przez terapeutę żona
rozpoczęła pełen pasji i uniesień bolesny wywód na temat tego co jej się nie podoba w ich związku. Cały czas mówiła o braku intymności w ich związku, odrzuceniu i zaniedbaniu, samotności i pustce, poczuciu bycia niekochaną, ciągłych obowiązkach domowych, jak sprzątanie, czy pranie i innych swoich potrzebach nie spełnionych podczas małżeństwa. Wreszcie, po długim okresie czasu, terapeuta nie wytrzymał, wstał z miejsca, obszedł swoje biurko, poprosił kobietę by wstała, po czym objął ja i namiętnie pocałował. Kobieta zamilkła i cicho usiadła. Terapeuta odwrócił się do męża i powiedział:
"I właśnie tego potrzebuje Pana żona 3 razy w tygodniu..."
Mąż pogrążył się przez chwilę w zadumie a następnie
odparł:
- Hmm... mogę ją tu podrzucać w poniedziałki i środy, ale
piątek definitywnie odpada bo jeżdżę na ryby
Politechnika. Egzamin z fizyki. Profesor, który wstał lewą nogą zaczyna pytać pierwszego delikwenta:
- Jedzie pan autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pan zrobi?
- Otworzę okno.
- Bardzo dobrze - mówi profesor - A teraz proszę wyliczyć jakie zmiany w aerodynamice autobusu zajdą po otwarciu okna?
- ?
- Dziękuję panu. Dwója. Następny proszę.
Wchodzi drugi student. Dostaje to samo pytanie, ten sam stopień i wychodzi.
Po godzinie wynik meczu profesor vs. studenci brzmi 9:0. Jako 10-ta wchodzi śliczna studentka. Profesor pyta:
- Jedzie pani autobusem i jest straszliwie gorąco. Co pani robi?
- Zdejmuję bluzkę. - odpowiada studentka.
- Pani mnie nie zrozumiała. Jest naprawdę bardzo gorąco.
- To jeszcze zdejmuję spódnicę.
- Ale żar jest nie do zniesienia - dalej utrudnia profesor.
- To zdejmuję stanik.
Profesor aż oniemiał z wrażenia a studentka mówi:
- Panie profesorze, mogę jeszcze zdjąć majtki, ale nawet jakbym się miała kochać z wszystkimi facetami w autobusie, to okna nie otworzę.
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet.
Pyta się go:
- Gdzie moja żona?
A on odpowiada przerażony:
- W łazience, bierze prysznic.
Mąż na to:
- Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!
Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku:
- Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam...
A gość:
- Otwórz szafę, to się posrasz...
D700 16,17-35,35
z serii "szmatławce i ich rewelacje"
http://widelec.org/zdjecie%2cfakt%2c2682.html
a tutaj cos w zwiazku z walĘtynkami
(przepraszam za rozmiar, nie chcialo mi sie tego zmniejszac)
Fail!
http://www.youtube.com/watch?v=6E51BQVOmdo
Ostatnio edytowane przez carl00s ; 13-02-2009 o 13:34
Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.
... porcja z bash`a:
"<MacGor> 50siątke wódki a nie kobite
<Wookie_> 17-tki mogą być, niżej już można mieć pewne nieciekawe konsekwenje![]()
<freeqstyler> całe szczęście
<MacGor> 16stki
<MacGor> 16stka chodzi z prokuratorem za rękę z 17stką masz wolną rękę :P
<MacGor> ale temat na kanale o grafice lol
<Wookie_>![]()
<MacGor> am nadzieje ze dzieci tu nie ma![]()
<freeqstyler> Wookiemu o monitory chodziło
<freeqstyler> prawda Wookie?
<Wookie_> oczywiście![]()
<Wookie_> ostatnio w pubie widziałem taki jeden monitor ktory wygladal na 19' ale faktycznie mial 15'... dobrze ze sie pohamowalem :P
<MacGor> no niech będzie, skoro o monitory to dowcip zostaje u mnie
<MacGor> :P
<MacGor> bo te mniejsze monitory mają za dużo warst filtrów chroniących oczy i się czlowiek zorientować na dystans nie może :]
<freeqstyler> Wookie: jak to możliwe, skalowanie ekranu, czy miał maskującą tapetę ustawioną?
<MacGor> albo maskownica się wypaczyła i efekt moiry złapała :P
<freeqstyler> dobrze żeś kabla nie podłączył....
<freeqstyler>![]()
<MacGor> ale by iskrzyło"
http://www.youtube.com/watch?v=TLCw7...eature=related
diskopolo wymieka
Skontaktuj się z nami