Wczoraj w Trójce można było posłuchać niezłych kawałów o facetach, np:
Co mówi mężczyzna wieszający pranie?
- Rzeczywiście.
![]()
Szukaj
Wczoraj w Trójce można było posłuchać niezłych kawałów o facetach, np:
Co mówi mężczyzna wieszający pranie?
- Rzeczywiście.
![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Warszawa. Wieżowiec TP S.A. W windzie jedzie Polak i Amerykanin. Winda nagle staje między piętrami. Mija godzina.
- Przepraszam, ale bardzo chce mi się... kakać - zagaja Polak.
- Co?
- Srać. Mogę? W kąciku przycupnę i będzie dobrze...
- OK.
Polak zrobił co trzeba.
Mija kolejna godzina. Amerykanin wyjmuje papierosa i zapala.
- Hola, hola! - krzyczy Polak. - Kolego, u nas w windach się nie pali!
Be obscure clearly...
- Coś taki smutny?
- Znalazłem dżina w butelce. Wiesz, standard, trzy życzenia itd
- No i co sobie zażyczyłeś?
- Pierwsze, kupa kasy.
- No i?
- Mam szmalu w ch*j.
- A drugie?
- Olbrzymia fura.
- No i?
- K**wa! Betoniarkę podstawił!
- Wow! No co ty?! Betoniarka fajna rzecz!
- Tak tylko ja mu na to, że potrzebna mi ona jak druga dziura w dupie...
Be obscure clearly...
Pewnie było, ale na ten pochmurny dzień się przyda
Z bash.org.pl
<spejs> bo tym Jezusem w Świebodzinie polscy katolicy wystawili sobie najpiękniejszy pomnik oddający istotę ich wiary - z wierzchu beton, w środku pusto
pozdrawiam, Wojtek
Kurde, chyba rzuciłbym mu mój portfel
A propos powyższego postu:
http://www.youtube.com/watch?v=zWDTyiCae6E
Ostatnio edytowane przez popi ; 21-11-2010 o 02:48
"Któż jak BÓG!" - Św.Michał
Skontaktuj się z nami