To jest dres odswietnyTutaj masz to ladnie wyjasnione
http://www.hip-hop.pl/dresslife/dress1.jpg
Szukaj
To jest dres odswietnyTutaj masz to ladnie wyjasnione
http://www.hip-hop.pl/dresslife/dress1.jpg
jesli ktos przeglada regularnie fishki.net to wie ze ten kolo jest u ruskich popularny - uwielbiaja go wklejac na inne fotki np z putinem na oficjalnej konferencji etc - ma popularnosc taka jak taki napruty facet z ublocona geba podczas wywaidu w kadrze sie przewija
polecam http://fishki.net
http://img259.imageshack.us/my.php?image=babciaoh0.jpg
xD
na rozwoj wydarzen nie trzeba dluzej czekac: http://pokazmi.pl/twoja1.jpg
http://www.tech-blog.pl/2007/252/zdj...-komentarza-29![]()
Obiektyw z procesorem![]()
To moje, nie śmiać się :P
Tu już na poważnie:
http://www.tech-blog.pl/2007/251/jup...w-wersji-z-cpu
http://www.tech-blog.pl/2008/456/zdj...-komentarzem-1
D80/D7000 www.tech-blog.pl / galeria.tech-blog.pl
Monolog faceta:
Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci,
mają cesarkę, wstrzykują silikon w rózne częsci ciała, depilują gorącym
woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych, robią sobie
lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszaja pośladki, usuwają
żebra, operują biusty, usuwaja skórki na palcach........
a nie można ich bzyknąć, bo je ku.....a głowa boli!!!
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
fajny teledysk, fajnie zrobiony
http://www.youtube.com/watch?v=pWAYgCtMl2Y&NR=1
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami