Close

Strona 86 z 1948 PierwszyPierwszy ... 36768485868788961361865861086 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 19477

Wątek: Humor

  1. #851

    Domyślnie

    jakis czas temu dostałem taki oto list
    UWAGA!!! Dla tych starszych. BEZ CENZURY !!!


    Dr OETKER!

    Miałem już dzisiaj nic nie pisać ale się w****iłem jak nigdy! Muszę odreagować, sory za błędy i ogólny chaos, ale mam to w dupie.
    Niech to **** strzeli, ****** dr Oetker! No co mnie ***** podkusiło, żeby kupić budyń z tej firmy?
    Siedziałem sobie w domu, czytałem to i tamto, aż mnie nagle złapała ochota na budyń. A z pięć lat już tego nie jadłem.
    No się wziałem ubrałem, pobiegłem do sklepu
    - Poprosze budyń.
    - Proszę.
    - Dziękuję.

    Szybki powrót do domu.
    Na opakowaniu napisane, że gotować mleko, potem wsypać, bla, bla, bla.
    Zrobiłem jak kazali.
    I co ?
    I wyszło mi kakao! Rzadkie jak sraczka. Tego się nie da jeść. Jak
    te pieprzone chamy mogą nazywać to coś budyniem i jeszcze chwalić się nową recepturą?
    Mam tego dość. Dość jebanej demokracji, kapitalizmu i calego tego
    ścierwa, która weszło do nas po \\'89.
    Chce takich budyniów jak za komuny! W brzydkich opakowaniach, ale gęstych z takimi w****iającymi grudkami!
    I kisieli też chcę! Niedawno na własne oczy widziałem jak moja znajoma PIŁA kisiel! Jak można pić kisiel? Czy nasze dzieci już nie będą pamiętały, ze to należy wyjadać łyżeczką, do której wszystko się lepi i na koniec trzeba oblizać?
    Kto mi zabrał szklane litrowe butelki z koka kolę? Komu one przeszkadzały?
    I mleko w butelkach i śmietana! A takie fajne kapsle miały...
    Dlaczego teraz nawet wafelki prince polo są w tych cudnych opakowaniach zachowujących świeżość przez pincet lat? Ja chce wafelków w sreberkach!
    I nie tylko prince polo ale i Mulatków!
    Jaki dziad s****ił się zachodnią technologię, dzięki której teraz wszystkie cukierki rozpływają się w ustach, a nie tak jak kiedyś, trzeba je gryźć!?
    No pytam sie, no!
    *******ę mieć do wyboru setki rodzajów lodów i nie móc zdecydować się, na jaki mam ochotę! Kiedyś były tylko bambino w czekoladzie i wszyscy byli szczęśliwi, a jak rzucili casatte to ustawiała się kolejka na pół kilometra.
    Czy ktoś pamięta jak smakuje prawdziwa bułka? Nie, *****, nie tak jak w waszych *********ych sklepach, napompowane powietrzem kruche gówna. Prawdziwe bułki są twardawe, wyraziste w smaku, a najlepiej z prawdziwym masłem, które wyjęte z lodówki jest niemożliwe do rozsmarowania! O margarynie za komuny można było tylko pomarzyć, a jak była to taka ****owa, chyba "Palma" się nazywała.
    Wielkie *********e koncerny wyjebały na amen z rynku moją ukochaną oranżadę, którą za młodu gasiłem pragnienie. I jej młodszą siostrę - oranżadkę w proszku, której nikt nigdy nie rozpuszczał w wodzie, bo służyła do wyjadania oblizanym palcem.
    Nawet ukochane parówki mi zajebali, dziś już nie robi się takich dobrych jak kiedyś...
    W telewizji dwa kanały, na każdym nic do oglądania. Teraz mamy sto kanałów i też nic nie ma. Możemy wpierdalać pomarańcze, banany i mandarynki, a kiedy jk przyszedłeś z czymś takim do szkoły, to cie "szefem" nazywali.
    Fast foodów też nie bylo i każdy żywił się w brudnych budach z hamburgerami napakowanymi warzywami, zapiekankami z serem i pieczarkami i hod-dogami nabijanymi na metalowe pale. Buła, parówa, musztarda! Nic więcej do szczęścia nie potrzebowaliśmy.

    ***** *********a mać. A taką miałem ochotę na budyń!

  2. #852
    Ostatnio edytowane przez Bonthyc ; 23-02-2008 o 03:26

  3. #853

    Domyślnie

    Przy Shut up and drive doslownie sie poplakalem ze smiechu
    Co do kafeterii - to jest jedna wielka jazda - masaz brzucha codziennie zapewniony heheh

  4. #854
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  5. #855

    Domyślnie

    [QUOTE=everyman;597292]http://www.autodesk.com/eng/etc/fake_or_foto/quiz.html

    No niestety tylko 8/10 :/ i powiem szczerze, ze pare lat bawilem sie 3DSMax'em i to BMW mnie na pewno zmyliło


  6. #856

    Wink

    [quote=deoc;607092]
    Cytat Zamieszczone przez everyman Zobacz posta
    http://www.autodesk.com/eng/etc/fake_or_foto/quiz.html

    No niestety tylko 8/10 :/ i powiem szczerze, ze pare lat bawilem sie 3DSMax'em i to BMW mnie na pewno zmyliło
    to ja jestem dziwny jakis - z marszu 10/10 i 4/4
    choc kilka fejkow bylo interesujacych - w bonusie ten chromowany walec - ale fizyki sie nie da oszukac a nawet raytracing jest zaledwie symulacja - ale jeszcze troche i bedzie ciezko
    przy czzym doceniam najbardziej prace CG gdzie autor popracowal nad modelowaniem - sam engine renderujacy z pluginami to pojscie na latwizne

  7. #857

  8. #858

    Domyślnie

    Facet kroi pigułkę viagry na 4 części, więc żona pyta:
    - kochanie, a dlaczego kroisz viagrę na 4 części?
    - bo chcę cię tylko pocałować
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

  9. #859

    Domyślnie

    Nowy wymiar kapci ...


    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  10. #860

    Domyślnie

    Idzie niedźwiedź przez las i myśli: zaliczyłbym coś, cokolwiek.Patrzy idzie wiewiórka no to buch puknął wiewiórkę. Idzie dalej: cholera mało, jeszcze raz bym coś puknął. Natknął sie na lisicę i... jazda.
    Po wszystkim lisica mówi: Misiu jesteś najlepszym kochankiem w tym lesie...
    -Dlaczego?-pyta niedźwiedź
    -Bo masz największego i najbardziej owłosionego jakiego widziałam...
    Niedźwiedź patrzy na swojego i mówi : o ku...wa nie zdjąłem wiewiórki!!!
    __________________________________________________ ____________

    Dlaczego Wedel nie mial dzieci ? Bo cale inwestycje ladowal w kakao.
    __________________________________________________ ____________

    "Perełki z "Familiady":

    >
    > Podaj rodzaj farby.
    > - Czerwona!
    > Wobec braku takowej odpowiedzi na tablicy Strasburger pyta kolejnego
    > zawodnika:
    > -Podaj rodzaj farby.
    > -Zielona!
    >
    >
    > Sport, w którym biorą udział zwierzęta.
    > Odp.
    > - Walka jeleni na rykowisku...
    >
    > Były premier. Odp.
    > - Rakowiecki
    >
    >
    > - Podaj rodzaj potwora.
    > - Kangur!
    >
    > - Więcej niż jedno zwierze, to...?
    > - Owca. - źle. Pytanie przechodzi na druga rodzinę. Więcej niż jedno
    > zwierze, to...?
    > - Lama?
    >
    > - Co robią koty?
    > - Skakają
    >
    > Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci?
    > Odp.: Do agencji towarzyskiej.
    >
    >
    > Pytanie:
    > Jaka może byc bańka?
    > Odp. 1: Mydlana (braaaaawo)
    > Odp. 2: Bańka na mleko (braaaaawo)
    > Odp. 3: Bańka wstańka, taka zabawka.
    >
    > - Miasto na F?
    > - yyyyyyy.... FLORYDA!
    >
    > - Nazwa przylądka?
    > - Przylądek Zdrój.
    >
    > - Rodzaj kiełbasy?
    > - Szynka!
    >
    > Pytanie:
    > - Wymień zwierzę w paski...
    > Odpowiedź:
    > - Biedronka!
    >
    > Pytanie: Na czym można siedzieć?(Odpow iedzi na tablicy: na kanapie, na
    > krześle)
    > Głowa rodziny: na FORSIE
    >
    > - Owoc z pestką?
    > - Truskawka!
    >
    >
    > - Biblijna para?
    > - Zeus i Hera!


    > "Jeden z dziesięciu" :
    >
    > Tadeusz Sznuk: Ile nóg ma salamandra ?
    > Zawodniczka: Trzy
    > T.Sz.: To chyba kulawa...
    >
    > - Prosze podać wzór na pole prostokąta...
    > - a kwadrat + b kwadrat. - O Boże powiedziałam wzór na obwód
    > - Niestety Pani wzór na obwód również jest nieprawidłowy..
    >
    > - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh?
    > - yyy...yyy... włosy?!
    >
    > Pytanie: - Głowni bohaterowie "Nocy i dni"
    > Odpowiedź: - Jan i Bogumił
    > Sznuk: - To byłoby takie nowoczesne małżenstwo...
    >
    > Pytanie: - Jak sie nazywa szpital wojskowy?
    > Odpowiedź: - Latryna.
    >
    > Pytanie (kategoria powiedzenia i przysłowia):
    > Prosze dokonczyć. - Goły jak Świety...?
    > Odpowiedź: - Mikołaj...
    >
    > - Jak nazywa sie mężczyzna którego żona wyjechała na wakacje?

    > Odpowiedź jednego z graczy: - Rogacz
    >
    > - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą ?
    > - Syfon.
    >
    > - Ile par oczu ma mucha?
    > - 100 milionów
    >
    > - Jak sie nazywał chłopiec z bajki o królowej Śniegu
    > - yyy... bede strzelał ... Pinokio
    >
    > - Ile w jezyku polskim rozróżniamy przypadków w liczbie pojedynczej, a
    > ile w liczbie mnogiej?
    > - Tyle samo
    >
    > Sznuk: Znajduje sie w spodniach i na świadectwie?
    > Zawodniczka: PAŁA!
    > Sznuk: Hmm...to też, ale chodziło nam o pasek"
    Ostatnio edytowane przez Calme ; 26-02-2008 o 14:35

Strona 86 z 1948 PierwszyPierwszy ... 36768485868788961361865861086 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •