Panowie
przywołuję do porządku
w dziale humor pokazujemy, a nie dyskutujemy
prawda ?
no chyba, że każdy dyskutant załączy dowcip którego tu nie było jeszcze
to może odpuszczę
p.s.
też mnie bąki nie śmieszą, a ino przez kolano i kablem po gołej d....
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami