http://forum.nikoniarze.pl/showpost....postcount=7993
Krzysztof - wreszcie mamy na ciebie haka![]()
Szukaj
http://forum.nikoniarze.pl/showpost....postcount=7993
Krzysztof - wreszcie mamy na ciebie haka![]()
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Dexter - 10 lat wcześniej i ten obecny
No właśnie, co ja to miałem napisać?
A propos odświeżania pamięci:
Na dużym przyjęciu gospodyni podchodzi do faceta, który stoi nieco z boku, jakby zagubiony, i pyta:
- A pan to jest abstynentem czy impotentem, bo wiem, że czegoś miałam panu nie dawać?
Krzysztof Paszkiewicz
....żeby było już całkiem śmiesznie, po tamtym wpisie odstawiłam szklankę na chwilę.. no i oczywiście zapomniałam o niej :P
Do zasłużonego rolnika przychodzi pani redaktor z TV:
- Naczelny zaproponował mi, abym przeprowadziła z panem, jako chlubą naszego powiatu, wywiad w TV.
- Och, nie wiem czy podołam... - zaskoczony rolnik nie wie co powiedzieć.
- Nie ma problemu, jak tylko powie Pan coś nie tak, chrząknę porozumiewawczo i wtedy poprawi pan swoją wypowiedź.
Ostatecznie rolnik zgadza się. Po paru dniach spotykają się w programie.
- Oto przedstawiam Państwu najbardziej zasłużonego gospodarza - Józefa Krympala.
Rozpoczyna się wywiad:
- Panie Józefie, jak tam żniwa w tym miesiącu ?
- O, w tym miesiącu zebrałem około 2 tony żyta i pszenicy...
- Hrmmm... - wtrąca znacząco pani redaktor.
Rolnik orientuje się w sytuacji:
- ...oczywiście dziennie! Sumarycznie wyszło to w okolicach 60 ton.
- To doskonale! A jak tam rodzina? Tak doskonale pracujący człowiek ma z pewnością liczna rodzinę?
- Mam jedno dziecko...
- Hrmmm...
- ... oczywiście to brata, sam wychowuje piętnaście cudnych maleństw.
- Jakże wspaniała rodzina! A jakie ma pan hobby?
- Słucham?
- No, zainteresowania, konik...
- Czternaście centymetrów...
- Hhrrrrmmmmm!!!
- ...oczywiście w zwisie, bo jak stanie to pół metra...
POZDROWIENIA
'' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek
Just getting started ;]
D90 + 50 1.8 + 85 1.8 + 35 1.8 + 18-70 3.5-4.5 + Di622
Wersja dla tych co nie rozumieją angielskiego ;]
http://www.youtube.com/watch?v=I1tYCsgEyCY
Aukcja allegro: http://allegro.pl/item1063729938_ser...wy_grawer.html
zrobiłam zrzut ekranu tego fragmentu bo jak aukcja się skończy to ta perełka przepadnie
Czym u licha jest "alwarowy together"?![]()
Skontaktuj się z nami