Close

Strona 633 z 1948 PierwszyPierwszy ... 13353358362363163263363463564368373311331633 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 321 do 6 330 z 19477

Wątek: Humor

  1. #6321

  2. #6322

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    No cóż, świat to nie tylko Keny i Barbie z teledysków 50centa...
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  3. #6323

    Domyślnie

    Po zębach chyba się dobierali

    To jest dobreeee

    http://www.epicfail.com/type.php?fail=video&page=1
    Ostatnio edytowane przez Calme ; 21-01-2010 o 11:45

  4. #6324

    Domyślnie

    HAHAHAHAHA, kolesiowi motor spadl na twarz, dobre, normalnie dawno sie tak nie usmielem. Calme, a widziales filmik, gdzie kolesia potraca bolid formuly 1? Spodoba Ci sie, pekniesz z beki po prostu.
    forum.niekojarze.pl

  5. #6325

    Domyślnie

    Takie rzeczy się zdarzają jak się kręci backflip, a tak swoją drogą to spadł mu cały pocket bike a nie tylko motor. :P
    oj tam, oj tam.

  6. #6326

    Domyślnie

    Jakubas - w podanym linku chodzi o filmik "Swingers Fail" więc się tak nie podkręcaj od razu

  7. #6327

    Domyślnie

    Szczerze mowiac nic nie skumalem z tego, co oni mowia A co do motoru, to trzeba bylo tak od razu...
    forum.niekojarze.pl

  8. #6328

    Domyślnie

    Na drodze z Kościeliska do Zakopanego stoi góral i łapie okazję.
    Zatrzymuje się jakieś auto, baca wyciąga ciupagę, i rzecze do kierowcy:
    - Łonanizuj się pan!
    Osłupiały kierowca posłusznie acz niechętnie posłuchał rozkazu bacy, gdy skonczył usłyszał znów tą samą komendę:
    - Łonanizuj się pan!
    Cóż... wyboru wielkiego nie miał. Nie miał też wyboru gdy usłyszał kolejną komendę:
    - Łonanizuj się pan!
    Gdy skonczył, baca znów to samo:
    - Łonanizuj się pan!
    Próbował tedy biedny turysta po raz kolejny ale nic z tego nie wychodziło, głos bacy naglił jednak nieubłaganie: - Łonanizuj się pan!
    - Łonanizuj się pan!
    - Łonanizuj się pan!
    I kiedy baca już widział, że kierowca nie da już na prawdę rady spokojnym głosem rzekł do stojącej obok gaździny:
    - Siadaj Maryna, pan Cię do Zakopanego zawiezie!




    Przychodzi pijany mąż do domu, puka do drzwi. Otwiera żona i mówi:
    - Jesteś pijany!
    Mąż na to:
    - Ależ skąd, nic nie piłem.
    Zdenerwowana żona trzaska drzwiami i zaraz słyszy wołanie męża:
    - Orzeszku... Orzeszku...
    Żona słysząc, jak mąż się do niej ładnie zwraca, postanawia go jednak wpuścić. Otwiera drzwi i słyszy:
    - O żesz ku**a! Palce mi przycięłaś!




    Wraca pijany mąż nad ranem do domu, a żona od razu:
    - Gdzieś Ty był całą noc?!!
    - Na czynie...
    - Na jakim czynie Ty byłeś, że wracasz pijany nad ranem?!! No gdzie Ty byłeś?!!
    - Na czynie...
    - Mów prawdę i nie wymyślaj!!!
    - Naczynie dawaj, będę rzygał!



    Mąż do zony:
    - Słuchaj! Jak nie będziesz jęczała podczas seksu, to słowo daję - rozwiodę
    się z Tobą!
    Żona wzięła to sobie do serca, ale na wszelki wypadek przy następnym stosunku pyta męża:
    - Już mam jęczeć?
    - Nie teraz. Powiem Ci kiedy i wtedy zacznij - tylko głośno.
    Za jakiś czas mąż prawie w ekstazie:
    - Teraz jęcz, teraz!!!
    Żona:
    - Olaboga!!!! Dzieci butów nie mają na zimę, ja w starej sukience chodzę, cukier podrożał...



    pozdr.

  9. #6329

  10. #6330
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Szczecin-ek;)
    Posty
    51

    Domyślnie

    Wraca mąż do domu po schadzce z kochanką.
    Czuje na sobie zapach jej perfum.
    Szybko po wejściu do domu biegnie do barku i wylewa na siebie kieliszek alkoholu.
    Żona wchodzi i trzask go w mordę.
    -za co?za co?
    -myślisz,że jak się wyperfumujesz to nie wyczuję,że piłeś?!
    opium-w każdej legalnej postaci........

Strona 633 z 1948 PierwszyPierwszy ... 13353358362363163263363463564368373311331633 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •