Close

Strona 579 z 1948 PierwszyPierwszy ... 7947952956957757857958058158962967910791579 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 781 do 5 790 z 19477

Wątek: Humor

  1. #5781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda.K Zobacz posta
    Zima jak co roku zaskoczyła Europę... to się tylko do humoru nadaje http://wiadomosci.onet.pl/138648,21,0,pokaz.html
    Ale w kontekscie czego do humoru nadaja sie te zdjecia? Ze sniegu napadalo?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #5782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Ale w kontekscie czego do humoru nadaja sie te zdjecia? Ze sniegu napadalo?
    W kontekście tego, że śnieg w grudniu jest takim samym zaskoczeniem, jak pisanki na Wielkanoc.
    I nie chodzi nawet o te zdjęcia, tylko o sam news.

  3. #5783

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magda.K Zobacz posta
    W kontekście tego, że śnieg w grudniu jest takim samym zaskoczeniem, jak pisanki na Wielkanoc.
    W dobie szalejacych zmian klimatycznych -- jest zaskoczeniem. To, że nasze młodziencze lata przyzwyczaily nas, ze grudzien jest bialy, powoduje, ze zaskakuja nas newsy o zaskoczeniu sniegiem w grudniu.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #5784

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    W dobie szalejacych zmian klimatycznych -- jest zaskoczeniem. To, że nasze młodziencze lata przyzwyczaily nas, ze grudzien jest bialy, powoduje, ze zaskakuja nas newsy o zaskoczeniu sniegiem w grudniu.
    i uwierzyłeś w te SZALEJĄCE zmiany klimatyczne?

    u mnie jak za młodu zimą snieg latem słońce wiosną robaki wychodzą a jesienią plucha
    jakoś wszystko po staremu

  5. #5785

    Domyślnie

    Z tymi szalejacymi zmianami klimatycznymi to bym nie przesadzal... nadal zima jesy zimno, a latem goraco

    Cale to "globalne ocieplenie" i "szalejace zmiany" to pic na wode... czekamy na "demaskujace" publikacje z gatunku "kto zarobil na globalnym ocepleniu"...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  6. #5786

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Z tymi szalejacymi zmianami klimatycznymi to bym nie przesadzal... nadal zima jesy zimno, a latem goraco
    ja tam rozróżniam dwie pory roku - porę opon letnich, i porę opon zimowych . Obie zawierają się w master-generalnej porze deszczowej.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  7. #5787

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    i uwierzyłeś w te SZALEJĄCE zmiany klimatyczne?

    u mnie jak za młodu zimą snieg latem słońce wiosną robaki wychodzą a jesienią plucha
    jakoś wszystko po staremu
    Wiesz -- u Was to pewnie te zmiany zobaczycie za kilkadziesiat lat. Ja wiem tylko, ze u nas snieg kazdego roku widze coraz to pozniej. Kiedys w 1 listopada w zimowym wdzianku i w czapce z lisa, trudno bylo wytrzymac na cmentarzu, a 3 czy 4 lata temu szedlem na cmentarz w welnianej marynarce. Za dzieciaka juz pod koniec listopada najfajniejszym pojazdem byly sanki, a teraz? W zeszlym roku pierwszy snieg spadl u nas chyba w polowie stycznia. Dlatego -- imho -- snieg z dnia na dzien (kiedy jeszcze kilka dni temu bylo +10 stopni), jak najbardziej -- jest zaskoczeniem.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #5788

    Domyślnie

    Ja od 3 lat mam wisiec opony zimowe w garażu. Zimą sa może ze 3 dni ze śniegiem na drogach. Jak czytam na forum w cafe o zimie, to co roku wszędzie zima wygląda jako tako, natomiast u nas w kujawsko pomorskim jest chyba najcieplej i bez śniegu.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #5789

    Domyślnie

    u nas w kujawsko pomorskim jest chyba najcieplej i bez śniegu.
    Czyli tak, jak to powinno wygladac w nadmorskim klimacie.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  10. #5790

    Domyślnie

    ale za to wiatr piździ we wszystkie strony i zaniża temperaturę odczuwalną
    | D90 | N18-55VR / S105-2.8 EX DG / N50-1.8D / DCR250 | SB800 |

Strona 579 z 1948 PierwszyPierwszy ... 7947952956957757857958058158962967910791579 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •