Close

Strona 511 z 1948 PierwszyPierwszy ... 1141146150150951051151251352156161110111511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 101 do 5 110 z 19477

Wątek: Humor

  1. #5101

    Domyślnie

    hahaha;]
    dobre
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  2. #5102

    Domyślnie

    a u tego kota nic się nie dzieje .... nic .... nuda panie ...

    http://wimp.com/boredcat/
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  3. #5103

    Domyślnie

    Stefan siedząc do późna w pracy zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to codziennie były nowe panienki i narkotyki. Postanowił po 20latach niepalenia marihuany w końcu zapalić, przypomnieć sobie wspaniałe dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, gdzie mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek całkiem jeszcze dobrze prosperuje.
    - Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
    - Stefan, kopę lat...
    - Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze 20 lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to jest...
    - Słuchaj Stefan, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem... musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
    - Dobra stary niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął szybciorem do domu. Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, stara chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w kibelku.
    Usiadł na sedesie, wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... otwiera oczy,patrzy ciemno.
    Wypuszcza dym - jasno.
    - Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało - pomyślał zdumiony Stefan.
    Po szybkim namyśleniu, drugiego macha pociągnął. Otwiera oczy,ciemno...wypuszcza - jasno.
    Podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się -ciemno, wypuszcza dym - jasno.
    W tym momencie piekielnie silne walenie do drzwi kibelka...
    - Stefan co Ty tam robisz? - krzyczy strasznie wkurzona żona.
    Stefan szybko wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
    - Golę się kochanie!
    - Stefan, k...a! Trzy dni???
    Ostatnio edytowane przez hcman ; 06-11-2009 o 17:01
    D200+słoiki

  4. #5104

    Domyślnie

    Dźwiękowcy, nie dość że wtykają futrzaki w kadr to jeszcze nimi potrafią nabroić
    http://www.wimp.com/interviewfail/
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  5. #5105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez farizer Zobacz posta
    Dźwiękowcy, nie dość że wtykają futrzaki w kadr to jeszcze nimi potrafią nabroić
    http://www.wimp.com/interviewfail/
    Piękne
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  6. #5106

    Domyślnie

    Mina dźwiękowca - bezcenna
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  7. #5107

  8. #5108
    c-man
    Gość

  9. #5109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez farizer Zobacz posta
    Dźwiękowcy, nie dość że wtykają futrzaki w kadr
    Roboczo zwane też "fiut Yeti".
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #5110

    Domyślnie

    Damski football i panna Lambert:

    http://www.radaronline.com/exclusive...-womens-soccer

    Fair Play w nieco innym wydaniu
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

Strona 511 z 1948 PierwszyPierwszy ... 1141146150150951051151251352156161110111511 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •