hahaha;]
dobre
Szukaj
hahaha;]
dobre
"nie pióro czyni obraz lecz malarz"
Pozdro Kuba
a u tego kota nic się nie dzieje .... nic .... nuda panie ...
http://wimp.com/boredcat/
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Stefan siedząc do późna w pracy zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to codziennie były nowe panienki i narkotyki. Postanowił po 20latach niepalenia marihuany w końcu zapalić, przypomnieć sobie wspaniałe dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, gdzie mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek całkiem jeszcze dobrze prosperuje.
- Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
- Stefan, kopę lat...
- Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze 20 lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to jest...
- Słuchaj Stefan, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem... musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
- Dobra stary niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął szybciorem do domu. Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, stara chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w kibelku.
Usiadł na sedesie, wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... otwiera oczy,patrzy ciemno.
Wypuszcza dym - jasno.
- Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało - pomyślał zdumiony Stefan.
Po szybkim namyśleniu, drugiego macha pociągnął. Otwiera oczy,ciemno...wypuszcza - jasno.
Podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się -ciemno, wypuszcza dym - jasno.
W tym momencie piekielnie silne walenie do drzwi kibelka...
- Stefan co Ty tam robisz? - krzyczy strasznie wkurzona żona.
Stefan szybko wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
- Golę się kochanie!
- Stefan, k...a! Trzy dni???
Ostatnio edytowane przez hcman ; 06-11-2009 o 17:01
D200+słoiki
Dźwiękowcy, nie dość że wtykają futrzaki w kadr to jeszcze nimi potrafią nabroić
http://www.wimp.com/interviewfail/
"nie pióro czyni obraz lecz malarz"
Pozdro Kuba
Mina dźwiękowca - bezcenna![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Może nie humor, ale świetne: http://www.youtube.com/watch?v=GqfHkjyC8aM
Damski football i panna Lambert:
http://www.radaronline.com/exclusive...-womens-soccer
Fair Play w nieco innym wydaniu![]()
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
Skontaktuj się z nami