Z opowieści terrorysty-samobójcy:
...jakiś idiota dał mi zamiast dynamitu fajerwerki, cały autobus się turlał ze
śmiechu, a ja się w gacie zesrałem...
***
Coś w temacie:
Szukaj
Z opowieści terrorysty-samobójcy:
...jakiś idiota dał mi zamiast dynamitu fajerwerki, cały autobus się turlał ze
śmiechu, a ja się w gacie zesrałem...
***
Coś w temacie:
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
No złote rączki do dzieła :P
rozumiem że kartka i nożyczki będą potrzebne
edit
już coś widać , a nie tylko biały prostokąt![]()
D80 /D40X /SB600/SB400
S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/
pstryki
Ostatnio edytowane przez bahuone ; 05-11-2009 o 18:46
Ostatnio edytowane przez wywar ; 05-11-2009 o 19:02
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Możliwe
Krzysztof Paszkiewicz
ha ha obie grypy i Bognika i Ekoneta mnie rozłożyły !!
Dobre, skad Wy to macie?![]()
Skontaktuj się z nami