Gdyby tak w realu...
Za Joemonster nie przepadam ale ten wątek jest bardzo pomysłowy![]()
Szukaj
Gdyby tak w realu...
Za Joemonster nie przepadam ale ten wątek jest bardzo pomysłowy![]()
pozdrawiam, Wojtek
Dwie zakonnice jadą samochodem. Zabrakło im benzyny.
Jedna z sióstr postanowiła iść na stację benzynową i wzięła ze sobą jedyne naczynie, jakie było dostępne - nocnik.
Wróciła i z tego nocnika wlewa benzynę do baku.
Obok samochodem przejeżdżają dwaj księża.
Jeden mówi do drugiego:
- Siła ich wiary rzuca mnie na kolana...
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Dorian najlepszy komentarz na samym końcu "on chyba nie zdał" hahaha
D80 + N 24-85 + N 50 1,8 + coś jeszcze by sie znalazło
hahahha, to jest koło mnieuczyłem się w JAR'ze
hahahhahaha, ale to musi byc chyba jakaś ściema : DDDDDDDDDDDD
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
ziefff.... żenua....
Raz - kolo nie miał zapiętych pasów, inaczej instruktor nie wyjąłby go tak szybko zza kierownicy. Dwa - ciosy markowane i to widać na 1 rzut oka. Trzy - była moda na takie filmiki - instruktor nerwus, laska robiąca laske instruktorowi, tępa do bólu blondynka za kierownicą itp itd... Brakuje tylko tępej blondynki robiącej laskę nerwowemu instruktorowi podczas egzaminu i to bez zapiętych pasów...
Żenua...
Ostatnio edytowane przez carl00s ; 15-10-2009 o 10:23
Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.
Ostatnio edytowane przez Skibek ; 15-10-2009 o 11:43
D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL
Skontaktuj się z nami