Close

Strona 444 z 1948 PierwszyPierwszy ... 3443944344424434444454464544945449441444 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 431 do 4 440 z 19477

Wątek: Humor

  1. #4431

    Domyślnie

    Jak się tak bawicie to znam gościa który nazywa się Płyn, Ludwik Płyn
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  2. #4432
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew ; 30-09-2009 o 18:57
    "nie pióro czyni obraz lecz malarz"
    Pozdro Kuba

  3. #4433

    Domyślnie

    Nie wiem czy było, ale dobre jest..

    Czy wiecie, jaka była oficjalna flaga Francji w latach 1939-45...?



    ...BIAŁA

  4. #4434

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    Nie wiem czy było, ale dobre jest..

    Czy wiecie, jaka była oficjalna flaga Francji w latach 1939-45...?



    ...BIAŁA
    to szło inaczej - sztandar wojenny zagrzewający francuzów do walki to biały krzyż na białym tle...
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  5. #4435

    Domyślnie

    Tak tak a wiecie czemu czołgi francuski maja pięć wstecznych biegów i jeden normalny?


    To tak na wypadek jakby wróg zaatakował od tylu
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  6. #4436
    Pozdrawiam.
    Darek Bagiński.
    Blog

  7. #4437

    Domyślnie

    Ilu Francuzów jest potrzebnych do obrony Paryża???
    - nie wiadomo, nigdy nie próbowali tego robić...
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  8. #4438
    Oszczędny w słowach Awatar FalkoN.pl
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Strzyżyno/Koszalin
    Posty
    92

    Domyślnie

    Skoro już o Francuzach, to:
    http://www.albinoblacksheep.com/text/victories.html
    pewnie już było, dziesiątki razy ale....
    D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
    Moje wypociny

  9. #4439

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FalkoN.pl Zobacz posta
    Skoro już o Francuzach, to:
    http://www.albinoblacksheep.com/text/victories.html
    pewnie już było, dziesiątki razy ale....
    hahahah autentycznie spadlem z lozka tak sie nasmialem haahah
    podpis...

  10. #4440

    Domyślnie

    A ja słyszałem o kobiecie, która miła na nazwisko Kiełbasa i bardzo je chciała zmienić. Wyszła za gościa, który się nazywał Mięso
    N

Strona 444 z 1948 PierwszyPierwszy ... 3443944344424434444454464544945449441444 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •