Jak się tak bawicie to znam gościa który nazywa się Płyn, Ludwik Płyn![]()
Szukaj
Jak się tak bawicie to znam gościa który nazywa się Płyn, Ludwik Płyn![]()
posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum
Ostatnio edytowane przez Zbigniew ; 30-09-2009 o 18:57
"nie pióro czyni obraz lecz malarz"
Pozdro Kuba
Nie wiem czy było, ale dobre jest..
Czy wiecie, jaka była oficjalna flaga Francji w latach 1939-45...?
...BIAŁA![]()
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.
Tak tak a wiecie czemu czołgi francuski maja pięć wstecznych biegów i jeden normalny?
To tak na wypadek jakby wróg zaatakował od tylu![]()
posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum
Uwaga! Nie dla dzieci!http://demotywatory.pl/220034/Ten-to-ma-nasrane
Skoro już o Francuzach, to:
http://www.albinoblacksheep.com/text/victories.html
pewnie już było, dziesiątki razy ale....![]()
D200 |N 18-200 VR |S 17-70| SB-800 | MF 55XproB + 488RC2 | Vanguard Kenline 29
Moje wypociny
A ja słyszałem o kobiecie, która miła na nazwisko Kiełbasa i bardzo je chciała zmienić. Wyszła za gościa, który się nazywał Mięso![]()
N
Skontaktuj się z nami