Close

Strona 406 z 1948 PierwszyPierwszy ... 3063563964044054064074084164565069061406 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 051 do 4 060 z 19477

Wątek: Humor

  1. #4051

    Domyślnie

    dalsza czesc Harlekinow dla mężczyzn.


    Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy.
    Codziennie do późna przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego
    cierpliwość
    - nigdy się nie skarżył, a wręcz starał się zawsze wyglądać na
    zadowolonego z siebie i swojego samochodu.
    Ale jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i
    sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na sąsiadów i
    znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z
    rodziną...gdy on znów rozbierał silnik...
    Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu podjęła ostateczną decyzję...
    Wszystko miała dokładnie zaplanowane.
    Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni na delegację, służbowym
    samochodem.
    W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i wizytę u dealera. Na drugi
    zamówiła lawetę.
    Teraz pozostało tylko czekać... a w garażu... taki nowiutki...
    błyszczący...musi mu się spodobać...
    Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła
    drzwi...
    - Gdzie mój zabytkowy ford mustang....... - jęknął tylko.
    - Nooo... na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię
    denerwować,
    cieszysz się kochanie??
    Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości
    pomyśleć "A może VW Golf to nie był dobry wybór.. może toyota... ".
    Pozostałych dwudziestu sześciu już nie czuła...
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 07-09-2009 o 14:37 Powód: orto! ("meszczyzn")
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  2. #4052

    Domyślnie

    I cos z innej beczki

    Chodził sobie facet po wesołym miasteczku. W pewnym momencie widzi kolejkę ludzi przed jednym ze stanowisk. Kupił bilet i czeka. Jest już przedostatni do oczekiwanej atrakcji i widzi jak do niewielkiej dziury w ścianie drewnianego domku facet wsadza głowę. Po chwili szybko ją wyciąga i biegiem pędzi na tył budyneczku. Ponieważ ciekawość gościa już zjada, wsadza swój łeb w dziurę i w tym samym momencie dostaje straszliwego kopa prosto w ryj.
    - O żesz ty kur... twoja jeb... mać - myśli i puszcza się pędem za domek, żeby dorwać gnojka, który go kopnął. Obiega domek, a z drugiej strony niczego nie ma tylko dziura w ścianie, a przez nią właśnie wychyla się głowa faceta, który stał za nim w kolejce...
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  3. #4053

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Pomieszałeś pietia. Nic nie kumasz widzę. 1.8 lub 1.4 to nie jest ognisko! To jest jest jego jasność. Jest to parametr czysto techniczny. Dokładnie jest to grubość (szerokość) łuny (w calach - tu dobrze pamiętasz), którą ognisko roztacza wokół postaci (lub przedmiotu czy drzewa) stojącej między obserwatorem, a ogniskiem. Im mniejsza łuna, tym precyzyjniejsze ognisko i tym samym mniej rzucające się w oczy z dużych odległości dla drapieżników. Łuna wokół drzew robi się mniejsza przy rosnącej jasności ogniska - ot taki paradoks. Niektórzy mówią jasne stałki, ciemne zoomy. Im ciemniejsze ognisko tym gorzej, ale tym razem nie chodzi o łunę, tylko o krąg światła, w którym przy ognisku się śpi. Im jaśniej, tym większy krąg światła i można spać dalej od ognia, a jak wiadomo dokąd tylko sięga blask, dotąd jesteśmy bezpieczni od dzikich bestii. Zatem im większa jasność ogniska, tym zmieści się przy nim więcej osób i jest bezpieczniej w nocnych ciemnościach. Stąd też przeświadczenie, że jasne stałki nadają się doskonale do trudnych (ciemnych) warunków.
    Wszystko...
    d'SLR; Takumar 1,8/55; Zeiss 3,5/135
    sadpunk44.blogspot.com

  4. #4054

    Domyślnie

    Jak oni się w tym łapią? :
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  5. #4055
    Oszczędny w słowach Awatar szela
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Dublin/Żory
    Posty
    243

    Domyślnie

    To się nazywa photoshop
    http://terminateyourself.com/

  6. #4056

    Domyślnie

    Z wątku - http://foto.recenzja.pl/Nikon_D700-rec-1829/

    Urzekło mnie "podoba mi się interfejs aparatu, wykonanie i dźwięk lustra.




    I jeszcze drugie - k***wa, kto to pisze ...

    Ostatnio edytowane przez Zbigniew ; 05-09-2009 o 02:43

  7. #4057

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Z wątku - http://foto.recenzja.pl/Nikon_D700-rec-1829/ k***wa, kto to pisze ...
    Moim skromnym 3/4 to taka szemrana kampania niestety. Pracownicy, ludzie za 20 zl. Wielu z nich w rzeczywistosci nie wie co to d700. Obym się mylił.

  8. #4058

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alfapasje Zobacz posta
    Moim skromnym 3/4 to taka szemrana kampania niestety. Pracownicy, ludzie za 20 zl. Wielu z nich w rzeczywistosci nie wie co to d700. Obym się mylił.
    Zatrudnianie przez firmy PR osób do wystawiania opini o produktach jest u nas nagminne. Niektóre firmy nawet oficjalnie przyznają się do tego zjawiska, ostatnio czytałem gdzieś w periodyku komputerowym raport gdzie podawano przykładowe stawki jakie od jednego wpisu płaci się klakierom netowym oraz szacowaną procentową ilość opinii w porównywarkach i portalach branżowych wystawionych przed podstawione osoby. Dane dotyczyły naszego rynku.
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  9. #4059

  10. #4060
    Oszczędny w słowach Awatar laroc
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Grudziądz/Gdańsk
    Posty
    64

    Domyślnie

    1. To się nazywa zastępstwo


    2.

    3.
    Ostatnio edytowane przez laroc ; 05-09-2009 o 13:06 Powód: add

Strona 406 z 1948 PierwszyPierwszy ... 3063563964044054064074084164565069061406 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •