Close

Strona 390 z 1948 PierwszyPierwszy ... 2903403803883893903913924004404908901390 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 891 do 3 900 z 19477

Wątek: Humor

  1. #3891

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=_4CLUB0XrEc troszkę sportu zamiast siedzieć przy tych komputerach

  2. #3892

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maly5 Zobacz posta
    Cytat:
    "Fotografia pt. Samotność. Pałeczka kosmetyczna wyraża jednostkę, leżąc na stole jest ona jednocześnie wolna i ograniczona trzema wymiarami okalającej ją przestrzeni. Rozmycie dalszego planu opisuje egzystencjalną eskalację ku niewiadomemu"
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  3. #3893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BlackRoger Zobacz posta
    egzystencjalną eskalację ku niewiadomemu
    ...i tu się niestety ktoś zapędził.

  4. #3894

    Domyślnie

    Poszedł facet do lasu. Tak łaził i łaził, ze w końcu zabłądził.
    Chodzi wiec po lesie i krzyczy. W pewnym momencie cos go szturcha z tylu w ramie. Odwraca głowę, patrzy, a tu stoi wielki niedźwiedź, rozespany, wk*rwiony, piana z pyska mu leci i mówi:
    - Co tu robisz?
    - Zgubiłem się - odpowiada facet
    - Ale czego się k*rwa tak drzesz? - pyta znowu wściekły niedźwiedź
    - Bo może ktoś usłyszy i mi pomoże. - mówi gość
    - No to k*rwa ja usłyszałem. Pomogło ci?


    Pewnego razu Bóg chciał sobie zobaczyć, jak żyją ludzie na Ziemi.
    Kazał sobie sprowadzić telewizor, włączył a tu rodzi kobieta! Męczy się okrutnie, krzyczy, więc Bóg pyta:
    - Co to jest? Dlaczego ta kobieta się tak męczy?!
    - No bo powiedziałeś:"I będziesz rodziła w bólu" - odpowiada któryś anioł.
    - Tak? No... Tego....Ja tylko tak żartowałem.
    Przełącza program - górnicy. Zharowani,spoceni,walą kilofami. Bóg pyta:
    - A to co to jest?! Oni muszą tak się męczyć?!
    - Ale sam powiedziałeś: "I w trudzie będziesz pracował"...
    - Oj "powiedziałeś, powiedziałeś" - mówi Bóg, drapiąc się w głowę - to takie żarty były, ja żartowałem...
    Przełącza program a tam piękna, wielka świątynia, bogato zdobiona od wewnątrz i z zewnątrz. Przed nią luksusowe lśniące samochody, w środku gromada biskupów - dobrze odżywieni, pięknie ubrani, zrelaksowani itd,itp.
    Bóg się uśmiecha promieniście:
    - O to mi się podoba! Co to jest?
    - A to są właśnie ci, którzy wiedzą, że żartowałeś.


    Nad Morskim Okiem siedzi stary gazda. Przechodzący turyści pozdrawiają go i pytają:
    - Co tu robicie?
    - Łowię pstrągi.
    - Przecież nie macie wędki.
    - Pstrągi łowi się na lusterko.
    - W jaki sposób?
    - To moja tajemnica. Ale jeśli dostanę flaszkę, to ją wam zdradzę.
    Turyści wrócili do schroniska, kupili butelkę wódki i zanieśli ją gaździe. On tłumaczy...
    - Wkładam lusterko do wody, a kiedy pstrąg podpływa i zaczyna się przeglądać to ja go kamieniem i już jest mój...
    - Ciekawe... A ile już tych pstrągów złowiliście?
    - Jeszcze ani jednego, ale mam z pięć flaszek dziennie...


    Nauczycielka na lekcji przyrody mówi do Jasia:
    - Masz tu wiaderko i łopatkę idź na szkolny ogródek i przynieś nam ziemi.
    Jasio bez oporu zgadza się i wychodzi z klasy.
    Gdy Jasia nie ma w kasie pani pyta dzieci:
    - Dzieci, co to jest? Zielone i skacze po łące?
    W tej chwili do klasy wchodzi Jaś i mówi:
    - Ża-ża-ża-ża-ża...
    - No dokończ Jasiu, dokończ!
    - Ża-ża-ża-ża-żapierd*lili mi wiaderko!
    N

  5. #3895

    Domyślnie

    z serii "lolcats":

    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  6. #3896

  7. #3897

  8. #3898

    Domyślnie

    Ten obrazek stary jest. Ten zresztą też:
    http://www.obrazky.pl/obrazky/jaki-p...OBRAZKY.PL.jpg

    ale za to siedzę w temacie
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  9. #3899

    Domyślnie

    Może było, może nie Nie znalazłem więc wrzucam:
    http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
    i oryginał dla porównania:
    http://www.youtube.com/watch?v=LbkNxYaULBw&feature=fvw

    PS. oglądajcie do końca.
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  10. #3900

Strona 390 z 1948 PierwszyPierwszy ... 2903403803883893903913924004404908901390 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •