Close

Strona 335 z 1948 PierwszyPierwszy ... 2352853253333343353363373453854358351335 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 341 do 3 350 z 19477

Wątek: Humor

  1. #3341

  2. #3342

  3. #3343

  4. #3344
    Nie zawsze mów, co wiesz; ale zawsze wiedz, co mówisz!
    MAŁOPOLSKA GRUPA FOTOGRAFICZNA - zatrzymać czas

  5. #3345

    Domyślnie

    Tratwa płynie, a na niej czterech rozbitków: Niemiec, Polak, Rosjanin oraz Nigeryjczyk. Po pewnym czasie zaczęło kończyć się im jedzenie, więc postanowili wyrzucić Nigeryjczyka za burtę. Polak doszedł do wniosku, że to nie jest fair, więc wymyślił konkurs. Kto nie odpowie na pytanie, ten wylatuje za burtę. Zadał pytanie Niemcowi:
    - Kiedy zrzucono bombę na Nagasaki?
    - 1945 r.
    - Ok, zostajesz.
    Pytanie do Rosjanina:
    - Ile osób zginęło ?
    - 60 tys.
    - Ok, zostajesz.
    Do Nigeryjczyka:
    - Nazwiska!
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

  6. #3346

    Domyślnie

    odkopane na digarcie

    "szedłem sobie raz ulicą tumską z kolegą. mieliśmy wtedy może po 14 lat... na tumskiej wtedy kręciło się zawsze sporo cyganek. pewnego razu spotkaliśmy jedną z takich cyganek. podeszła do nas i złapała mnie za rękę. powiedziała, żebym dał jej xxx złotych za przepowiednię. odmówiłem i poszliśmy dalej. po paru krokach zauważyłem, że nie mam zegarka. zabrała mi go ta cyganka jak złapała mnie za nadgarstek. wróciliśmy się z kolegą i znaleźliśmy tę cygankę. powiedzieliśmy jej że ma nam oddać zegarek, bo jak nie to inaczej z nią pogadamy. na to cyganko stwierdziła - w porządku - i rozchyliła swój płaszcz. miała pod nim z 50 zegarków. - wybierz sobie - powiedziała. znalazłem swój i powiedziałem: - ten - wskazując mój zegarek palcem. cyganka zamknęła płachtę i powiedziała, że dostanę swój zegarek z powrotem jeśli dam xxx złotych chłopcu, który stał przy niej, cygankowi, żeby ten mógł kupić sobie pączka. nie chcąc się przepychać ze starą kobietą wysupłałem ową niezbyt wygórowaną sumę. chłopiec wziął i poszedł do sklepu. wrócił z pączkiem. chłopiec ugryzł pączka i wiesz co... wiesz co było w środku??? wiesz???
    dżem."
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  7. #3347
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Brak
    Posty
    18

    Domyślnie

    Zdjęcia Gazety Wyborczej z Auto Moto Show w Sosnowcu:
    http://www.gazetasosnowiec.pl/gazeta...39287.html?i=0

    Czy tylko mnie się wydaje, czy wyglądają one jakby były robione komórką przez wczorajszego fotografa jadącego na quadzie? Ale w sumie krótkie zerknięcie w exif rozwiewa wątpliwości:
    Camera Make: Canon

    Camera Model: Canon PowerShot A510

    Image Date: 1980:01:01 00:15:41

    Flash Used: No

    Focal Length: 9.8mm

    CCD Width: 5.69mm

    Exposure Time: 0.050 s (1/20)

    Aperture: f/3.2

    White Balance: Auto

    Metering Mode: Matrix
    D90 + kit, pusty portfel i trzęsąca się ręka

  8. #3348

    Domyślnie

    - "Cała prawda o niby fotografach i tym dziwnym zawodzie Prawda jest taka, że teraz dzięki technice i automatyzacji każdy nawet telefonem może zrobić doskonałe zdjęcie nie mówiąc już o aparatach. Na ślubie kuzyna zdjęcia robił nasz wujek lustszanką firmy na N (nie chce robić reklamy), ten aparat ma tak doskonały tryb automatyczny że zdjęcia wyszły idealnie profesjonalne, obyło się bez zatrudniania pseudo-profesjonalisty. A taki niby fotograf chciał od nas wziąć 500zł za ślub! To rozbój w biały dzień! Gość chodzi i tylko cyka fotki i za takie coś chce tyle pieniędzy! " -


    Cytat z forum jednego z portali internetowych
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  9. #3349

    Domyślnie

    no i znajac zycie mial az 4gb karte pamieci, i zrobil prawie 1000 pieknych zdjec, a taki pseudofotgraf oddałby tylko 100. czyli ot poradnik jak kase zaoszczedzic i wiecej fotek miec Dzizaz no gdziesz aż tyle pieniędzy na fotografa ślubnego dawać aż pińcet złotych.
    pucha, szklarnia, sabinki i kilka innych rzeczy do amatorki

  10. #3350

    Domyślnie

    no i co?

    klient był zadowolony
    wujek był zadowolony
    firma na N dumna że takie dobre aparaty robi

    tylko źli kapitaliści - fotografowie, niezadowoleni
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

Strona 335 z 1948 PierwszyPierwszy ... 2352853253333343353363373453854358351335 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •