Jestem ateistą, więc tymbardziej kulam bereta ze śmiechu po podłodze.
Wrazliwych religijnie zapraszam szczególnie - popatrzcie w co obróciliście jedno z ważniejszych wydarzeń w religijnym życiu katolika.
http://www.wykop.pl/link/174656/komu...lug-empiku-img
A szczególnie polecam komentarze pod wykopem![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami