Nie wiem, pytaj się kogoś o nicku "moonman" bo widać jest tego autorem :P
tw. thor88 nie żebym się czepiał ale: słyszałeś o edycji postów? ;p
i tak co do papug :
Spotyka Beduin na pustyni bialego. Bialy ma na ramieniu papuge, a Beduin weza wokol szyi.
- Te, bialy...- mowi Beduin - skad jestes ?
- Z Polski.
- Slyszalem, ze wy tam niezle chlejecie, moze wypijemy razem?
- No to polej!
Wypili jednego i nic, Beduin nie wierzy i pyta:
- A drugiego wypijesz?
- Wypije!
Nalal drugiego, Polak wypil i nic.
- A trzeciego wypijesz?
- Wypije!
Nalal znowu, wypili Polak tylko rekawem otarl gebe, a Beduin juz podchmielony:
- A czwartego?
A na to papuga:
- I czwartego, i piatego, i w******* dostaniesz, i tego robaka Ci zjemy...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami