Close

Strona 260 z 1948 PierwszyPierwszy ... 1602102502582592602612622703103607601260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 591 do 2 600 z 19477

Wątek: Humor

  1. #2591

    Domyślnie

    z usenetu

    -------------------
    Newsgroups: pl.misc.samochody
    Date: Fri, 30 Jan 2009 07:48:40 -0800 (PST)

    >> >> za http://wiadomosci.onet.pl/1907273,11,1,1,,item.html
    >> >>
    >> >> Pół tysiąca odblaskowych opasek założonych na przydrożnych drzewach ma
    >> >> poprawić bezpieczeństwo na krętych i wąskich drogach Warmii i Mazur.

    > > Przecież to wcale nie jest taki głupi pomysł.

    no, w sumie nie az taaaaki glupi
    w koncu mogli wymyslic np. ubranie jeleni i wiewiorek w kamizelki
    odblaskowe

    WS

    -------------------

    From: "Karol Misczu Katowice" <[email protected]>
    Subject: podkrecanie dysku twardego
    Newsgroups: pl.comp.pecet
    Message-ID: [email protected]
    Date: Thu, 25 Dec 2008 00:37:53 +0100


    chcialbym panstwa zapytac czy istnieje mozliwosc podkrecenia dysku twardego
    tak jak na zasadzie wentylatora ze obroty steruja zasilaniem. Mam dysk
    western digital 7200 obrotow czy jak podlacze go na naprzyklad 20voltow to
    bedzie chociaz te 10tysiecy rpm? Jakich transwerow moge sie spodziewac po
    tym tera mi kopiuje po 40megabajtow na sekunde a na 20v bedzie chociaz 50?

    ------------------

    Subject: Re: AD: pomoc zdalna
    Newsgroups: pl.comp.os.ms-windows.winnt
    Message-ID: [email protected]
    Date: Sat, 13 Dec 2008 20:43:01 +0100


    > > - "Panie Dominiku - nie jestem informatykiem i nie będę
    > > się uczyć nagrywać na dyskietkę"

    true :/ moim zwyciezca jest rozmowa kilka lat temu, obecnie nieco sie
    zmienilo wiecej mlodych pracownikow ktorzy nawet czasem wiedza co chca,
    a dodatkowo wiem jaki numer dzwoni...

    Pani: czerwona ramka!
    ja: co "czerwona ramka"?
    Pani: mam czerwona ramke!
    ja: ale o co chodzi? ma pani jakis blad? w jakim programie?
    Pani: no czerwona ramka niech Pan przyjdzie
    ja: a z kim w ogole mam przyjemnosc?
    Pani: no mam czerwona ramke niech sie Pan nie wyglupia i przyjdzie!

    ---------------

    no i dowcipas na koniec (staroć, ale git)

    Kobieta idzie do psychiatry
    - panie doktorze, cały czas boję się , że moje dziecko wypadnie w nocy z
    łóżeczka a ja nie usłyszę
    - pani dywan zwinie...


    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 15-02-2009 o 18:33
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  2. #2592

  3. #2593
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Idzie sobie ślimak przez las podśpiewuje sobie jakąś melodyjkę. Nagle przebiega obok zając. Zaciekawiony ślimak zatrzymuje go krzycząc:
    - EEEE Zając!! Gdzie tak lecisz??
    - Spadam stąd! Tobie też radzę!!
    - A co się stało? - pyta ślimak
    - nie słyszałeś?? Skarbówka po lesie szpera i szuka kogo usadzić!!
    - Za co?? - ciągnie ślimak
    - Jak to za co?? Za posiadany majątek. Zobacz, ja mam futro, stara ma futro, dzieci mają futra. Jak ja się z tego wytłumaczę?? Spadam stąd!! Cześć.
    I zając poleciał dalej w las.
    No fakt, pomyślał ślimak i postanowił też uciekać. Nagle napatoczył się na bociana. Zaciekawiony bociek pyta, gdzież to się ślimak tak śpieszy. Ten na to.
    - Uciekam przed skarbówką, która po lesie chodzi i szuka kogo by tu ukarać za posiadany majątek.
    - Jak to? - pyta bocian. Ciebie? Za co mieliby ukarać?
    - Za majątek - mówi ślimak. Ja mam dom, żona ma dom, dzieci mają domy!! A w dupie!! Spadam stąd, bo mnie jeszcze ukarzą.
    - Cześć!! krzyknął ślimak i poszedł szybciutko w krzaki.
    Hmmmm, pomyślał bociek i niewiele myśląc Wzbił się w powietrze i poleciał do ciepłych krajów. Gdy był już na miejscu spotkał pawiana.
    - Cześć bocian!! - krzyknął pawian. Coś taki zziajany??
    - A uciekałem przed skarbówką!!
    - Dlaczego?? - pyta pawian.
    - Zobacz - odpowiada bocian. Ja wyskakuję na wycieczki zagraniczne, żona wyskakuje na wycieczki, dzieci wyskakują na wycieczki!! Jak ja się z tego wytłumaczę??
    - Ty! Bocian!! Gdzie to jest??
    - W Polsce pawianie!! W Polsce!!
    - Ty!! To ja tam pędzę - krzyczy pawian
    - Coś ty?? Głupi??
    - A skąd. Zobacz. Ja mam gołą d..ę, żona ma gołą d..ę, dzieci mają gołe dupy. Co mi zrobią??
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  4. #2594

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pepsi90 Zobacz posta

    świetne, szczególnie że od dwóch tygodni ktoś chodzi po domu i suszy mi głowę o zmywarkę

  5. #2595
    puchbeary
    Gość

  6. #2596

  7. #2597
    Ostatnio edytowane przez carl00s ; 16-02-2009 o 16:37
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  8. #2598

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez carl00s Zobacz posta
    UWAGA! Potrafi zahipnotyzowac
    http://www.leekspinner.com/
    wole oryginał

    http://www.youtube.com/watch?v=xJF6YPX4mIM

    a sowa boska
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  9. #2599

  10. #2600

    Domyślnie

    dostalem dzis zaproszenie na NK
    http://nasza-klasa.pl/profile/23113287

    dobra nazwa podstawa sukcesu
    D7000 _____ S10-20 ____ T17-50 ____ N50 ____ T90

Strona 260 z 1948 PierwszyPierwszy ... 1602102502582592602612622703103607601260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •