Szukaj
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
osoby z nadwagą proszone są o wyrozumiałość
http://www.dailymotion.pl/relevance/...ow-skyblog_fun
D80 /D40X /SB600/SB400
S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/
pstryki
właściwie nie humor - tylko szacun i opad szczęki
no i nie ma się co dziwić że Superbowl - u nas praktycznie nieznany - to największy mecz świata
http://www.youtube.com/watch?v=NHH-6ZQktRQ
D80 /D40X /SB600/SB400
S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/
pstryki
O kurna. Szacun. Normalnie wymiękłem pod koniec.
No ale to prawda - w Stanach wygląda to zupełnie inaczej. Byłem w zeszłym roku na meczu NHL i potem przez dobrych kilka tygodni chodziłem nakręcony, bo taki był show.
Dwie anorektyczki kąpią się w wannie. Jedna mówi do drugiej:
- A teraz trzymaj się mocno, bo wyciągam korek.
Zastanawiali się na Ukrainie, co posadzić wokół Czarnobyla:
- Buraki.
- Nie, bo krowy pozdychają.
- No to może ziemniaki.
- Nie, bo się ludzi potruje.
- A to ch*j! Posadzimy tytoń, a na papierosach napiszemy - Minister Zdrowia ostrzega po raz ostatni.
Dyżurny pogotowia gazowego odbiera telefon:
- Rano piecyk włączyłam, a gaz się dotąd nie pali...
- A zapałkę babciu zapaliliście?
- Oj... Zapomniałam. Już zapalam...
Wspomnienia kolesia:
- Jak byłem kawalerem, zawsze gdy spotykały mnie jakieś zgrzybiałe ciotki na weselach, to poklepywały mnie po ramieniu i mówiły:
- Będziesz następny.
- Przestały, kiedy na pogrzebach zacząłem robić im tak samo.
Na lekcji mówiono o zwierzętach. podchodzi pani do Jasia i mówi:
- Jasiu masz może pieska?
- Miałem ale go zabiliśmy bo ja mięsa nie jadłem, tata też nie jadł i mama też nie jadła a dla jednego psa nie będziemy kupować.
- Jezu Jasiu to straszne! A czy masz może kotka?
- Miałem ale go zabiliśmy bo ja mleka nie piłem, tata z mamą też nie, a dla jednego kota nie będziemy kupować.
- Jasiu to straszne! Masz przyjść jutro z mamą!
- Kiedyś miałem mamę, ale żeśmy się jej z tatą pozbyliśmy bo ja jeszcze nie bzykam, tata już nie może, a dla sąsiada nie będziemy trzymać.
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Gawęda Marka Kondrata o winie - cz.1 (2 i 3)
http://pl.youtube.com/watch?v=jcyTOr...eature=related
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 03-02-2009 o 18:36 Powód: pis. Konrada->Kondrata
Skontaktuj się z nami