http://www.youtube.com/watch?v=xIykNYywfew moze bylo moze nieale ja leze i kwicze
maskara troche niezgrany dziek z obrazem ale bardziej chodzi o teksty
http://www.youtube.com/watch?v=_mnVXILcakY to jest tez dobre bardzo na czasie i wogole:P fotki pierwsza klasa hahah
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami