Close

Strona 229 z 1948 PierwszyPierwszy ... 1291792192272282292302312392793297291229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 281 do 2 290 z 19477

Wątek: Humor

  1. #2281

    Domyślnie

    Wyjasnij to firmie ubezpieczeniowej:

    http://www.youtube.com/watch?v=SWGgX4OU24U
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  2. #2282
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    900

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez carl00s Zobacz posta
    Wyjasnij to firmie ubezpieczeniowej:

    http://www.youtube.com/watch?v=SWGgX4OU24U
    Świetnie, ze to wstawiłeś. Po obejrzeniu tego - polecam to:
    http://www.joemonster.org/filmy/3222...pewnej_opony_2
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  3. #2283

    Domyślnie

    SWIATOWE MODELE SPOLECZNO-EKONOMICZNE wyjasnione na przykladzie krów:

    Socjalizm - masz dwie krowy, jedna musisz oddac sasiadowi.

    Komunizm - masz dwie krowy, panstwo zabiera obie i daje ci w zamian
    troche mleka.

    Faszyzm - masz dwie krowy, panstwo zabiera obie i sprzedaje ci troche
    mleka.

    Nazizm - masz dwie krowy, panstwo zabiera obie i rozstrzeliwuje cie za
    twoje niejasne pochodzenie.

    Biurokratyzm - masz dwie krowy, panstwo zabiera ci obie, jedna zabija,
    druga doi i wylewa mleko.

    Kapitalizm - masz dwie krowy, sprzedajesz jedna i kupujesz byka,
    wkrótce masz pokazne stadko i jestes zarobiony.

    Model Amerykanski - masz dwie krowy, sprzedajesz trzy fikcyjnej spólce
    zarejestrowanej na Kajmanach a przy okazji prowadzonej przez twojego
    brata, jednoczesnie skladasz wniosek o zwrot nadplaconego podatku za piec
    krów, prawa do pozyskiwania mleka od tych szesciu krów przekazujesz poprzez
    posrednika posiadaczowi pakietu wiekszosciowego, który odsprzedaje Ci
    prawa wlasnosci do wszystkich siedmiu krów. Doroczny raport informuje ze
    twoja firma posiada osiem krów z mozliwoscia pozyskania jeszcze jednej,
    sprzedajesz jedna krowe by kupic sobie posade senatora wiec zostaje ci
    dziesiec krów.

    Model Francuski - masz dwie krowy, oglaszasz strajk, wywolujesz
    zamieszki i organizujesz blokade dróg poniewaz chcesz miec trzy krowy.

    Model Japonski - masz dwie krowy, droga zmian genetycznych sprawiasz
    ze sa dziesiec razy mniejsze i daja dwadziescia razy wiecej mleka. Powstaje kreskówka o twoich krowach.

    Model Niemiecki - masz dwie krowy, zyja sto lat, jedza raz w miesiacu
    i same sie doja.

    Model Wloski - masz dwie krowy ale nie wiesz gdzie one sa,
    postanawiasz isc na lunch.

    Model Rosyjski - masz dwie krowy, liczysz je i wychodzi ze masz piec
    krów, liczysz ponownie i tym razem wychodzi jedenascie, wszystko jest ok,
    pijecie dalej.

    Model Szwajcarski - masz piec tysiecy krów, zadna z nich nie jest
    twoja, kazesz ich wlascicielom slono placic za przechowanie.

    Model Chinski - masz dwie krowy, doi je trzysta osob, chwalisz sie
    niskim bezrobociem i duza wydajnoscia, aresztujesz dziennikarza, który
    próbuje dociec prawdy.

    Model Hinduski - masz dwie krowy, czcisz je...

    Model Brytyjski - masz dwie krowy, obie sa chore

    Model Iracki - wszyscy uwazaja ze masz mnóstwo krów, mówisz im, ze nie
    masz zadnych krów, nikt ci nie wierzy wiec bombarduja cie i ostrzeliwuja,
    wciaz nie masz zadnej krowy, ale przynajmniej jestes teraz czescia demokracji

    Model IV RP - masz dwie krowy, specjalnie powolana komisja sejmowa
    wymusza zmiany w prawie i posiadanie krów staje sie niezgodne z Konstytucja,
    twoje krowy zostaja zarekwirowane, a dochód z ich sprzedazy przeznaczony na
    budowe Swiatyni Bozej Opatrznosci
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  4. #2284

    Domyślnie

    Stare ale mnie nadal śmieszy
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #2285

    Talking

    1. Don't make a village - nie rób wiochy
    2. Don't turn my guitar - nie zawracaj mi gitary
    3.A shit is going around me - gówno mnie obchodzi
    4.I tower you - wierzę ci
    5.I'll animal to you - zwierzę ci się
    6.Thanks from the mountain - dziękuję z góry
    7.Paintings coin - obrazy Moneta
    8.I feel the train to you - czuję do ciebie pociąg
    9.Go out on people - wyjść na ludzi
    10.It's after birds - już po ptokach
    11.Heritage of prices = spadek cen
    12. The Universal Pregnancy Law = Prawo Powszechnego Ciążenia
    13. He killed her the nail = zabił jej ćwieka
    14. Rail on you! = kolej na ciebie!
    15. Close meetings of the third grade = bliskie spotkania trzeciego stopnia
    16. My girlfriend is very expensive to me = moja dziewczyna jest mi bardzo droga
    17. Time swimming allowed = czas płynie wolno
    18. Day, memory is flying = Dzien, wspomnienie lata
    19.Golnąć kielicha = to shave a glass
    20.Czarne myśli = a black child thinks too
    21. Na czarnej liście = a black woman is, as a rule, covered with leaves
    22. Członek honorowy = a respectable penis
    23. Członek korespondent = a letter-answering penis
    25. Usztywnienie członka = (street slang) execution of a gang member
    26. Cukier w kostkach = sugar in one's ankles
    27. Zrobić coś bez zwłoki = do something without corpse
    28. Podręcznik = an undertowel
    29.Podpieprzyć (ukraść = to underpepper
    30. Nie trzyma się kupy it doesn't hold the shit
    31.Don't boat yourself = nie łódź się
    32.Behind-eyes student = student zaoczny
    33.Brain tire fire = zapalenie opon mózgowych
    34.Heritage of prices = spadek cen
    36.He was her right hand in driving the left businesses = był jej prawą reką w prowadzeniu lewych interesów
    37. Tom divided their lottery coupon = Tom podzielił ich los
    38.Time swimming allowed = czas płynie wolno
    39.Nowe ustalenia = new lazy boy's lips
    40. Zbieg okoliczności = refugee of circumstances
    41. Zdębiałem = I got oaken.
    42. Wyszłam za mąż - i went out behind husband


    Gdyby kobieta była serwerem WWW:

    400 Bad Request - a gdzie bukiet kwiatów???
    401 Unauthorized - mężatka
    402 Payment Required - kolacja przy świecach
    403 Forbidden - łapy precz!
    404 Not Found - dzisiaj jestem za zakupach z koleżankami
    405 Method Not Allowed - Nie, tylko nie anal!
    406 Method Not Acceptable - ...tylko nie oral!
    407 Proxy Auth. Required - muszę zapytać mamy
    408 Request Timeout - Czy wiesz, ile czasu do mnie nie dzwoniłes?
    409 Conflict - kim była ta wczorajsza blondynka?
    410 Document Removed - Chcę rozwodu
    411 Lenght Required - Co? I ty go uważasz za długiego???
    412 Precondition Failed - Co? Nie masz prezerwatywy???
    413 Request Entity Too Large - TAKI nie wejdzie!
    415 Unsupported Media Type - Eeee, seks grupowy jest nieciekawy
    500 Internal Server Error - miesiączka
    501 Not Implemented - Jeszcze nigdy tak nie próbowałam
    502 Bad Gateway - Bleee, jaki słony!
    503 Service Unavailable - Boli mnie głowa
    504 Gateway Timeout - Już skończyłeś???[/quote]

    usmialem sie do lez

  6. #2286

    Domyślnie

    Polecam przejrzeć całą strone autora: http://www.sobczak.art.pl/

    Niektóre rysunki bardzo śmieszne, niektóre baaardzo kontrowersyjne (np. te dotyczące pedofilii, kościoła bądź aborcji).
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #2287

    Domyślnie

    iPhone nie potrafi robić zdjęć! (ale za to robi fajne obrazki )
    http://www.wykop.pl/ramka/132981/iph...fi-robic-zdjec
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  8. #2288
    Ostatnio edytowane przez ray_knox ; 17-01-2009 o 16:01
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  9. #2289
    Nikon + duperele aaa... - no i Holga...
    Blog AgaPe

  10. #2290

    Domyślnie

    Z humoru rysunkowego, zapewne znany niektórym www.skoq.pl

Strona 229 z 1948 PierwszyPierwszy ... 1291792192272282292302312392793297291229 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •