Jak to jak, Ludwikiem!![]()
Szukaj
Jak to jak, Ludwikiem!![]()
"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
"Don Kichote to zły człowiek był..."
Ja wrzucam do zmywarki.
W plener zabieram szczotkę drucianą. Jak zapomnę szczotki, to szoruje piaskiem i popiołem.
Można także wozić wkrętarkę akumulatorową i szczotkę winylową.
![]()
"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
"Don Kichote to zły człowiek był..."
teleturniej.jpg
Trudna rzeczywistosc.
Znalazłem na grupie nauczycieli FB_IMG_1642713624054.jpg
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
W nawiązaniu do powyższego:
Czasy:
Uczę się polskiego - teraźniejszy,
Uczę się rosyjskiego -stracony (chociaż wiadomo to?),
Uczę się chińskiego - najwyższy.
W związku z raportem mojego postu przypomnę, że w tym wątku można żartować na wszelkie tematy. Także z mniejszości seksualnych, Żydów, chrześcijan, polityki itd.
Zart można zamieścić, natomiast nie ma się takiego żartu komentować bo rozwija się z tego dyskusja o .... a dyskusji nie ma być.
Tak samo na forum można zamieszczać zdjęcia o wydźwięku religijnym albo np z demonstracji politycznych (reportaż itp).
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Czarny humor też wchodzi w grę?![]()
Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560
ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
>>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<
Czarny humor to najlepszy humor.![]()
Skontaktuj się z nami