Close

Strona 1910 z 1948 PierwszyPierwszy ... 9101410181018601900190819091910191119121920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19 091 do 19 100 z 19477

Wątek: Humor

  1. #19091

    Domyślnie

    Jak to jak, Ludwikiem!
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  2. #19092

    Domyślnie

    Ja wrzucam do zmywarki.
    W plener zabieram szczotkę drucianą. Jak zapomnę szczotki, to szoruje piaskiem i popiołem.

  3. #19093

    Domyślnie

    Można także wozić wkrętarkę akumulatorową i szczotkę winylową.

    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  4. #19094

  5. #19095

    Domyślnie

    Znalazłem na grupie nauczycieli FB_IMG_1642713624054.jpg
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #19096

    Domyślnie

    W nawiązaniu do powyższego:

    Czasy:

    Uczę się polskiego - teraźniejszy,
    Uczę się rosyjskiego -stracony (chociaż wiadomo to?),
    Uczę się chińskiego - najwyższy.

  7. #19097

    Domyślnie

    W związku z raportem mojego postu przypomnę, że w tym wątku można żartować na wszelkie tematy. Także z mniejszości seksualnych, Żydów, chrześcijan, polityki itd.
    Zart można zamieścić, natomiast nie ma się takiego żartu komentować bo rozwija się z tego dyskusja o .... a dyskusji nie ma być.
    Tak samo na forum można zamieszczać zdjęcia o wydźwięku religijnym albo np z demonstracji politycznych (reportaż itp).
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  8. #19098

    Domyślnie

    Czarny humor też wchodzi w grę?
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  9. #19099

    Domyślnie

    Czarny humor to najlepszy humor.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #19100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Czarny humor to najlepszy humor.
    No pewnie. Dam próbkę:
    Jutro ruskie spuszczą wam nuka w stratosferze i internetów nie będzie. Ani telefonów, ani żadnej elektroniki.
    Czarny humor i pewno śmieszny...

Strona 1910 z 1948 PierwszyPierwszy ... 9101410181018601900190819091910191119121920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •