Szukaj
D750 - D7100 - F3 - FE - D40x - nikkor 35/1.8 DX - tokina atx 11-16/2.8 DX - Nikkor 18-105 DX - Nikkor 50 1.8G - Tamron 70-200 2.8 G2 - Zeiss Planar 50 1.4
hackermuz
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Przyjeżdża nowy oficer do polskiej bazy wojskowej na pustyni w Iraku i
pyta się żołnierzy:
- Jak tam wasze życie seksualne?
Żołnierz odpowiada:
- Do miasta dosyć daleko, ale mamy taka starą wielbłądzicę...
Pyta się kolejnego i słyszy taką samą odpowiedź.
- To zaprowadźcie mnie do niej - mówi oficer.
Po pół godziny wychodzi, zasuwając rozporek:
- Niezła. Stara, ale niezła.
- Niezła - odpowiada żołnierz - do miasta w pół godziny dowiezie...
Przy barze siedzi przystojny młodzieniec. Ewidentnie coś go trapi.
Barman zagaduje:
- Coś się stało ?
- Tak, boję się. Dostałem list od jakiegoś wkurzonego faceta. Napisał,
że jak nie przestanę pieprzyć jego żony, to mnie zabije.
- W czym problem - po prostu przestań...
- Debil się nie podpisał...
Mąż postanowił udowodnić żonie jej zdrady. Po wyjściu z domu zabrał
kolegę aby mieć świadka i wrócił niespodziewanie.
W sypialni zastał nagą żonę, a spod kołdry widać było owłosione męskie
nogi . Zaczął więc krzyczeć:
Zobacz Franek, miałem rację, ona mnie zdradza, zabiję go!
Żona:
Kochanie, nie zabijaj go. Ten domek nad morzem to nie prezent od
mamusi, to on nam kupił.
Zabiję go, zabiję.
Nie, proszę. Ta wycieczka na Cypr i te nowe meble kuchenne to też od
niego.
Mąż wściekły krzyczy o kolegi:
I co ja mam teraz zrobić?????
Kolega:
Najlepiej przykryj mu nogi, żeby się nie przeziębił.
Ja polecam to:
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,103377
A tego nie róbcie w biurze!!!
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,77308
a tu to padłem!!!
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,72749
i jeszcze parę z polskiego podwórka..
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,74110
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,81153
Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 28-11-2008 o 23:43
I jeszcze coś dla milośników kotów...
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,20536
i sportu..
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,91039
a to dla kobiet które narzekaja na swoich facetów.
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,49471
Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 29-11-2008 o 00:12
To mnie zrzuciło z krzesła:
http://www.efakt.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=38716
Będąc w punkcie ksero spotkałam panią, która prosiła o zalaminowanie faktowego serca. Czy to aby nie zadusiło pozytywnych fluidów?![]()
Mam nadzieję, że tego jeszcze nie było .
W restauracji Lech Kaczyński zamówił zupę żółwiową ... Po godzinie wysyła Borowika zobacz co jest z tą zupą ,bo już się doczekać nie mogę ..
Borowik patrzy na kucharza z nożem w ręku, w drugiej trzyma żółwia ... Co żółw wystawia głowę ,już kucharz ma ją ściąć ale ten błyskawicznie ją chowa..
Daj pan go ,Borowik wsadza palec w dupę żółwiowi..ten niewiarygodnie wyciąga szyję , nożem ciach i gotowe ..
Kucharz pyta skąd pan to wiedział jak to zrobić ?
Praktyka zawodowa ..
Ale jak ,dlaczego zawodowa ?
Prezydent ma strasznie krótką szyję ...
a krawacik trzeba zawiązać..
![]()
Skontaktuj się z nami