To też niezłe:
http://www.youtube.com/watch?v=TaVa0LKZG2o&NR
Szukaj
To też niezłe:
http://www.youtube.com/watch?v=TaVa0LKZG2o&NR
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
skoro juz mowimy o Kazi to http://www.youtube.com/watch?v=sRiV3E3SMCE
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
sprawdź czy możesz zostać policjantem
autentyczny test, śmiech na sali
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74788,2898935.html
a najśmieszniejsze jest to, ze w pytaniu 28 jest bląd
![]()
Ostatnio zaglądnęłam na forum związane z neostradą i takie coś znalazłam![]()
http://forum.neostrada.info/viewtopi...st=0&sk=t&sd=a
made by me
jaka jest pierwsza myśl fotografa po jego śmierci
-ciekawe jaką jasność (f) ma ten tunel
I love talking about nothing.
It's only thing I know anything about.
oscar wild
Ostatnio edytowane przez wwwwww22 ; 05-04-2007 o 01:12
- Nataszko, zjedz kawaleczek tortu!
- Dziêkujê, Jureczku, nie chcê.
- No spróbuj, bardzo smaczny!
- Nie, dziêkujê. Ja po osiemnastej juz nie jem nic slodkiego.
- Nataszko, proszê.
- Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam...
- Zryj ten tort, kurrwa! Pierscionek w nim jest, zenic siê z Toba chce!
IDZ NA CALOSC WERSJA MATEMATYCZNA:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_Monty_Halla
- Cześć Zenek, skąd dzwonisz, bo mi się numer nie wyświetla?
- Z domofonu, idioto!
Klasyczna sytuacja: mąż nieoczekiwanie wraca do domu, żona ukrywa nagiego
kochanka w szafie. Pech chciał, że mąż, zmęczony, od razu położył się spać.
W środku nocy kochanek, korzystając z okazji, przykrywa się futrem i
wypełza z szafy. Mąż się budzi:
- Kto tam?
- Mol.
- A futro?!
- W domu sobie zjem!
Konserwatorium im Witolda Lutosławskiego w Krakowie. Po korytarzu, w
przerwie między zajęciami spaceruje dwóch studentów:
- Ale miałem wczoraj traumatyczne przeżycie - mówi jeden
- Co się stało?
- Byłem świadkiem samobójstwa. Jakiś facet skoczył z dachu wieżowca wprost
pod moje nogi.
- Jezu! A jaki był motyw?
- Żadnego motywu nie było. W całkowitej ciszy o ziemię jebnął.
Tuż przed rozpoczęciem przedstawienia, Leonowi zachciało się strasznie
siusiu. Wyszedł z widowni, szuka toalety. Wszedł do jakiegoś ciemnego
korytarzyka, już nie może wytrzymać, złapał wazon stojący w kącie i
nasiusiał do niego. Po czym wrócił zadowolony na widownię.
Przedstawienie już trwa, więc Leon nachyla się do sąsiada i się pyta:
- Jak się zaczęło?
- A wie pan, taka scena typowa dla nowoczesnych dramatów. Wchodzi facet,
sika do wazonu i wychodzi...
Artur
D80, 18-135, Corsair 2GB 133x
Dla forumowiczów mających moralnego kaca, że wydali tyle siana na sprzęt:
http://www.smog.pl/wideo/8862/jakie_..._ferrari_enzo/
i od razu człowiek się lepiej czuje, hehe...
Pozdrawiam Rafał
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Siedzi sobie na kamyczku Małgosia. W jednej ręce trzyma śledzionę, w drugiej wątrobę, oczy wiszą jej na żyłkach. Rękawem ociera krew wypływającą z uszu i wzdycha:
- Uuuhuuuhu, ale mi się kichnęło!
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami