Close

Strona 176 z 1948 PierwszyPierwszy ... 761261661741751761771781862262766761176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 751 do 1 760 z 19477

Wątek: Humor

  1. #1751

  2. #1752
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  3. #1753
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    dowciapne, rysunkowe komentarze w Angorze zawsze mnie powalają



    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  4. #1754

    Domyślnie

    hmm gdzie mój obrazek??

    ok, dam linka : http://www.pixhost.org/images/55/66958_041_pics.jpg
    D750 - D7100 - F3 - FE - D40x - nikkor 35/1.8 DX - tokina atx 11-16/2.8 DX - Nikkor 18-105 DX - Nikkor 50 1.8G - Tamron 70-200 2.8 G2 - Zeiss Planar 50 1.4

  5. #1755

    Domyślnie

    siedzą dwie krowy na gałęzi i zajadają się krewetkami.
    tak sobie siedzą, siedzą, nagle podlatuje do nich stado pędzących imadeł:
    - Eeeee, krowy, którędy do Maroka ?
    jedna z krów:
    - w lewo
    no to poleciały. za chwilę podlatuje drugie stado pędzących imadeł:
    - Eeee, krowy, którędy do Maroka ?
    ta sama krowa:
    - w prawo
    no to poleciały. druga krowa się patrzy i patrzy na pierwszą i pyta:
    - teee, czemu jednym powiedziałaś że w lewo, a drugim że w prawo ?
    - a bo na cholere tyle imadeł w Maroku.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  6. #1756
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  7. #1757

    Domyślnie

    Tak na dobry humor

    ElGarlic> Czekanie całe życie aż nadejdzie mesjasz aby zbawić świat to jak czekanie na właściwy klocek w Tetrisie.
    <ElGarlic> Nawet jeśli w końcu się pojawi, do tego czasu nazbierałeś już taki stos gówna, że i tak masz przejebane cokolwiek byś zrobił..
    ..
    <<Matthias> Mam dość tej matematyki ;////
    <Szazi> Why?
    <Matthias> Ostatnio oglądam sobie pornuska
    <Matthias> Wiesz, jakaś SchoolGirl, sala lekcyjna, pracownia matematyki i jakieś liczby na tablicy, etc.
    <Szazi> No iiii?
    <Matthias> I zamiast patrzeć na nią, zacząłem się zastanawiać jak rozwiązać zadanie z tablicy ;//
    <Szazi> rotfl ;D
    .....
    <i> nie poszedlem na indywidualne zajecia z instrumentu. napisalem profesorowi ze nie moge przyjsc. pozniej spotykam go na akademii.
    <ja>przepraszam ze nie moglem byc dzisiaj na zajeciach
    <prof>a co?? grype masz??
    <ja>yyy.... nie, no... Kasia do mnie przyjechała
    <prof>no to te same objawy
    <ja>...
    <prof>no... lezysz w łóżku i sie pocisz
    <ja>
    .....
    ......
    <wojtek> Kurde jestem tak pijany że nawet obraz na monitorze mam rozmazany
    <czaki> Piłeś ? Przecież rodzice sa u ciebie ?
    <wojtek> kuzwa w guild wars jestem pijany idioto
    <czaki> ja pitole to ty juz nawet nie pijesz w realu tylko w grze


    ....
    <igorek> jezu!! jaka wtopa koniec ze mna...
    <kr"u"l> ??
    <igorek> wczoraj zalozylem sie z kumplami ze pujde do apteki i kupie 3 rozne testy ciazowe... tak wiesz na wszelki wypadek
    <kr"u"l> no no..
    <igorek> no i wchodze pewnie, a ze wiesz zalozylismy sie o skrzynke piwa to pozwolilem wybrac im apteke... no i krece sie krece az wrescie podchodze do okienka i mowie ze chcem 3 rozne testy ciazowe na to ekspedientka do goscia na zapleczu zeby przyniosl. no i gosciu przynosi... on luka na mnie ja na niego O.o
    <kr"u"l> i??
    <igorek> ja patrze a to stary anki:/
    <kr"u"l> o ja pier... to masz przesrane
    <igorek> no mam mam... do tego anka od wczoraj sie nie odzywa:/
    <kru"l> ale za to masz skrzynke piwa;D kiedy pijemy??;D
    <igorek> ... oO
    .....
    <diego> zauważyłeś, że dziewczyny się jakoś mniej uśmiechają ostatnio?
    <skkf> taaa, bo w newsweeku napisali, że na podstawie zębów można określić wiek człowieka...

  8. #1758

  9. #1759

    Domyślnie

    Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem, że piwo zawiera
    żeńskie hormony. Nie mogliśmy dojść do spójnych wniosków, więc
    postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment naukowy.

    Każdy z nas (z pobudek czysto naukowych!) wypił 10 piw.
    I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę:

    1) przybraliśmy na wadze,
    2) strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym konkretnym,
    3) mieliśmy problemy z prowadzeniem samochodu,
    4) nie potrafiliśmy logicznie myśleć,
    5) nie udało nam się przyznać do błędu, mimo że było zupełnie jasne, że go
    popełniliśmy,
    6) każdy z nas wierzył, że jest pępkiem wszechświata,
    7) mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na seks,
    nie umieliśmy zapanować nad emocjami,
    9) trzymaliśmy się nawzajem za ręce,
    10) po każdych 10 minutach musieliśmy iść do WC i to wszyscy jednocześnie.
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

  10. #1760

    Domyślnie

    Niedzielne popołudnie.

    Młode małżeństwo wybiera się do zoo na spacer.
    Żona - bardzo atrakcyjna młoda kobieta jak zawsze pięknie wygląda,
    mini spódniczka, pończoszki samonośne, do tego piękne seksowne szpileczki,
    obcisła bluzeczka, piękne włosy, zapach powala etc...
    Idą sobie po zoo i zatrzymują się przy klatce goryla.
    Mąż mówi do żony:
    - zakręć mu tak Twoimi seksownymi bioderkami jak i mi codziennie kręcisz
    Żona oczywiście z przyjemnością i poczuciem własnej wartości wykonuje propozycję męża.
    Goryl wybauszył ślepia i coś se tam krzyknął,
    no to mąż dalej do żony:
    - zakręć mu tak tą Twoją seksi pupcią, pokaż mu koronkę pończoch, podnieś włosy jedną ręką tak jak mi pokazujesz każdego dnia!
    Żona oczywiście - bez oporu z wielkim wdziękiem i dawką kobiecości...
    Goryl się wściekł, zaczął skakać po klatce, piszczeć, wrzeszczeć, mało nie eksplodował, totalna furia i podniecenie!
    Nagle mąż otwiera klatkę, wpycha tam żonę i mówi:
    Teraz jemu powiedz, że cię boli głowa...
    TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
    Pozdrawiam Piotrek

Strona 176 z 1948 PierwszyPierwszy ... 761261661741751761771781862262766761176 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •