Close

Strona 1747 z 1948 PierwszyPierwszy ... 747124716471697173717451746174717481749175717971847 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17 461 do 17 470 z 19477

Wątek: Humor

  1. #17461

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Dlaczego tanie wino jest dobre?
    Bo jest dobre i tanie.
    Taki lokalny kawałek mi się przypomniał

    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  2. #17462

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zolton Zobacz posta
    Taki lokalny kawałek mi się przypomniał

    Dają radę chłopaki
    Mamrota mi tam tylko zabrakło
    Nie ma się czym chwalić

  3. #17463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johny42 Zobacz posta
    Dają radę chłopaki
    Mamrota mi tam tylko zabrakło
    Ogólnie to teledysku oni nie robili. Ten pokaz zdjęć pewnie jakiś gimnazjalista czy ktoś robił
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  4. #17464

    Domyślnie

    Ten pokaz zdjęć pewnie jakiś gimnazjalista czy ktoś robił
    Widać. Brak rozeznania w rynku. Pominięto wiele znanych brandów docenianych przez koneserów i odbiorców. Pomieszano gatunki różniące się*pochodzeniem i szczepem surowca czy bukietem, ale nawet poziomem charakterystycznej dla gatunku kwasowości. Słabe zdjęcia nie pozwalają nacieszyć się*gustownym kształtem szkła czy projektem etykiety.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  5. #17465
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Imielin. Śląsk
    Posty
    100

    Domyślnie

    doktor!
    ten tekst jest lepszy niż to czego dotyczy. Pięknie powiedziane!
    Pozdrawiam

  6. #17466

    Domyślnie

    "Pieniadze to nie wszystko" i wsyzstko na temat produkcji tych przetworow owocowo-warzywnych Wyroby z Wiwulskiego we Wroclawu (za Tekami) cieszyly sie dobra opinia

  7. #17467

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    - Dzień dobry, chciałbym tani i dobry projekt.
    - A po co panu dwa projekty?
    Ta, dobre to Polecam stronę z cytatami, można się naprawdę... No, uśmiać czasami

    Brief - co znosi psychika grafika


    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  8. #17468
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2012
    Miasto
    Rawa Maz.
    Posty
    185

    Domyślnie

    "Bardzo ładne zdjęcie, ale ten kiosk tutaj, widzi pan? to ja bym wolał, żeby był widoczny bardziej od tyłu, proszę go trochę obrócić"

    Jeden z szefów wielkiej firmy z branży materiałów budowlanych (inżynier z wykształcenia!) chciał, żeby mu na przezroczystej folii wydrukować z atramentówki kilkaset próbników kolorystycznych zawierających m.in. kolor biały. I bardzo się zdenerwował usłyszawszy, że tak się nie da. Dodam, że było to około roku 2000, kiedy o kartridżach z białym tuszem do plujek nikt jeszcze nie słyszał. Ale zaskarbił sobie naszą największą sympatię, kiedy zażądał, żeby do opakowania drukowanego na offsecie w formacie B1 użyć zdjęcia z jego najnowszej zabawki -- cyfrówki o rozdzielczości chyba 2 albo 4 Mp (wtedy to i tak był szczyt techniki). I za nic nie chciał słyszeć o wynajęciu fotografa, sesji zdjęciowej, skanowaniu na bębnie itd.

  9. #17469

    Domyślnie

    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  10. #17470
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

Strona 1747 z 1948 PierwszyPierwszy ... 747124716471697173717451746174717481749175717971847 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •