Może odpoczywają w innej pozycji.
Oplułem się herbatą przez Was![]()
Szukaj
Może odpoczywają w innej pozycji.
Oplułem się herbatą przez Was![]()
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski
Nie wiem czy było, ale ja się uśmiałemhttp://www.youtube.com/watch?v=jD6rKhzV_m0
Czy to dobrze zrobiona ściema, czy to ja jestem do tyłu z programami do obróbki?
http://www.smog.pl/wideo/65974/magia..._rzeczywistym/
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 23-01-2014 o 15:41 Powód: pis. ("playbecku")
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Rzal...Smóteg...Bul.
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski
http://www.liveleak.com/view?i=972_1390528564
nie wiem jak wklejac linki bezpośredni z live leak...
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Skontaktuj się z nami