Close

Strona 168 z 1948 PierwszyPierwszy ... 681181581661671681691701782182686681168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 671 do 1 680 z 19477

Wątek: Humor

  1. #1671
    Oszczędny w słowach Awatar Shtyrlyckyrlyc
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wólka Rokicka/Lubartów/Lublin
    Posty
    9

    Domyślnie

    nie wiem czy było aleeee???....

    Ciekawe zdarzenie Ale numer! Miałem cholerne szczęście! ...
    Ciekawe zdarzenie

    Ale numer! Miałem cholerne szczęście! Ostatnio jechałem do Lublina, a że się spieszyłem, to dałem ognia w moim volvo. Jadę ok. 160 i patrzę, a z naprzeciwka, zza ciężarówki wyłania się debil w "maluszku" i próbuje ją wyprzedzić. Kretyn cholerny. Zjechałem na pobocze przy szybkości 160 km/h. Zahaczyłem trochę o rów i wpadłem w poślizg. Gdyby nie Track Kontrol i ABS, to wpierniczyłbym się przy tej prędkości w drzewo albo w "maluszka", a wtedy nie wiem czy bym uszedł z życiem. Zdarzają mi się niebezpieczne sytuacje, ale coś takiego mi się jeszcze nie przydarzyło. Zdążyłem jeszcze kątem oka zauważyć przerażoną minę bezmózgowca w tym cholernym "maluchu". Może podzielicie się podobnymi przygodami z trasy? Zachęcam. Pozdrawiam.
    Cudem uratowany.

    Jadę sobie moim "kaszlem", tak z 90 km/h. Jedzie jakaś ciężarówka. No to ja patrzę na lewy pas - jest OK., jakieś 500m wolnego on nadjeżdżającego volvo, więc wyprzedzam. Idzie mi całkiem nieźle (mam już ok. 100 km/h), ale widzę, że chyba źle oceniłem prędkość tego debila w volvo, bo on, idiota, zap... na pewno 150 km/h. Skąd się k... miałem spodziewać, że na zwykłej drodze szerokości 7,5 m, bez utwardzonych poboczy i z drzewami za rowem, przy normalnym ruchu, jakiś bezmózgowiec będzie urządzał sobie popisy jak na torze Formuły 1? Oczywiście na cokolwiek było już za późno - przytuliłem się do trucka, a ten idiota w volvo jechał tak szybko, że nawet nie zmieścił się w "czarnym" i zwiedził pobocze. Naprawdę żałuję, że się tym razem nie zabił, bo kiedy indziej to może też zabić niewinnych świadków.
    Kapelusz

    Jadę sobie moją ciężarówką, z przodu wiedzę kawał pustej drogi. Z tyłu facet w kucki mnie wyprzedza, myślę sobie - dam mu fory, bo pozycją jest strudzony. A tu jak nie wyskoczył jakiś palant z przeciwka...
    Pozdrawiam

    Stoję za krzakiem głogu z radarem w ręku, a tu wyjeżdża roztelepana ciężarówka. "Maluch" zaczyna ją wyprzedzać na ciągłej, a z drugiej strony wyskakuje volvo z prędkością światła. Niestety, zanim znalazłem odpowiedni paragraf, który pojazd należy zatrzymać w pierwszej
    kolejności, wszystkie 3 zniknęły z pola widzenia - przez co Skarb Państwa stracił kilkaset złotych...

    Lecę sobie samolotem nad trasą Warszawa - Lublin, patrzę w dół, a tam policjant za krzakami szarpie się z radarem, kierowca ciężarówki próbuje puścić "maluszka", a z przeciwka mknie, dużo przekraczając prędkość, volvo.
    Bartek

    Jadę swoim motorkiem 280 km/h, z przodu człapie jakiś
    gostek w volvo, z przeciwka ciężarówka- chyba stoi.
    No to daje w ogień, nagle wyłania się "maluch", mówię sobie - koniec ze mną... puszczam kierownicę... a tu nagle gostek w volvo - równy gość - ustępuje mi z drogi i zjeżdża na pobocze,na trawkę... Więc ja w manetkę, całe szczęście miałem ASR! Uratował mi życie, z drugiej strony jednak - dlaczego jeździcie tak wolno? Przez takich wolnojazdów później są wypadki! A ja i tak wam nie dam swojej nerki!

    Łykam sobie po pracy żura w rowie, patrzę, a tu z jednej strony jakaś ciężarówka, którą próbuje wyprzedzić jakiś "kaszel", patrzę z drugiej strony, a tu napie... jakiś zboczeniec w volvo, podlatuje bliżej, a że się nie zmieścił na drodze, więc wjeżdża na rów... (NA MÓJ RÓW) i po girach mi przejeżdża, p... jeden, jak go q...dorwę, to nogi z d... powyrywam- niech no tylko poczeka, aż z gipsu wylezę!
    Rolnik

    Lecę sobie UFO na podświetlnej, patrzę w dół, a tam jeden gostek na prehistorycznym sprzęcie bez UFO-esu daje 160 km/h. Wpadłby do rowu, ale pomogłem mu swoim polem magnetycznym i jakoś wyciągnąłem go z opresji. Później ten drugi, co go mykał, ledwo przeszedł, a chłopu w rowie też się udało. Ludzie! Nie możemy wszystkim ciągle pomagać!
    Czy Wy wiecie, ile takich zacofanych planet mamy pod opieką?


    Przychodzi facet do lekarza-okulisty, zdejmuje majtki i wypina tyłek na okulistę.
    - Panie, pan się chyba pomylił! Ja jestem lekarzem od oczu, a nie od odbytów.
    - Ja do pana, na pewno. Widzi pan tę czarną dziurkę pomiędzy pośladkami?
    - Widzę, no i co?
    - Wokół tej dziurki są takie czarne kręcone włoski.
    - No, widzę.
    - Na końcu tych włosków są takie brązowe kuleczki.
    - No widzę, ale co to ma wspólnego ze mną?!
    - No bo jak ciągnę za te kuleczki, to mi łzy z oczu lecą.

    POZDRAWIAM
    może się kiedyś nauczę focić

  2. #1672

    Domyślnie

    Nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście... polecam!!
    http://video.interia.pl/obejrzyj,film,62031

  3. #1673

    Domyślnie

    Informatyk przychodzi do
    kolegi-informatyka i widzi, że ten trzyma wszystkie
    palce na klawiaturze, a nogą stara się wyszarpać z gniazdka sznur zasilania
    sieciowego.
    Pyta więc, co to ma znaczyć . Kolega odpowiada: Znalazłem w internecie jakiś
    program, a kiedy go uruchomiłem, ukazał się komunikat:
    "Naciśnij jednocześnie 10 dowolnych klawiszy, a zobaczysz fajny film
    pornograficzny".
    Zrobiłem tak, a wtedy ukazał się komunikat: "A teraz puść chociaż jeden
    klawisz, a sformatuję ci

    dyski".

  4. #1674
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  5. #1675
    GSK

    D-80 | 18-135 | 50 1.8 | 85 1.8 | 2x SB-600 | Velbon | Lowepro

  6. #1676

  7. #1677

  8. #1678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GSK Zobacz posta
    ubiegłeś mnie.
    Myslałem, że to fake ale zumi potwierdza; http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&...sId=&x=52&y=17

  9. #1679

    Domyślnie

    Kowalowi ktoś kradł, nocą, jabłka w sadzie.
    Postanowił złapać złodzieja w bezksiężycową noc. Idzie cichutko pod drzewami i słyszy: ktoś szura w koronie i zrywa jabłka.
    W momencie gdy złodziej schodził na dół kowal podniósł rękę i ścisnął go za jajka.
    - KTOŚ TY? wrzasnął
    - uuuuuuu..... usłyszał
    - KTOŚ TY? wrzasnął i zacisnął pięść jescze mocniej.
    - UUUUUUUU......
    - KTOŚ TY? BO ZMIAŻDŻĘ! zacisnął pięść jeszcze mocniej.
    - tooooo jjjjaaaa Aaaaaaantek, niemooooowa zeeee wsi

  10. #1680

    Domyślnie

    Przez las idzie grupa turystów. Nagle z krzaków wyskakuje niedźwiedź. Staje na tylnych łapach i zaczyna ryczeć. Grupa turystów z krzykiem ucieka. Niedźwiedź widząc uciekających turystów, rusza za nimi. Goni ich przez las i krzaki aż dobiegają do polanki na której siedzi czterech rusków. Siedzą na kocyku, piją wódkę, zagryzają ogórkami i rozmawiają. Nagle grupa uciekających przed niedźwiedziem turystów przebiega przez ich koc, rozwalając wszystko co na nim było. Ogórki na trawie, flaszki rozlane, nie zostało nic. Wściekli ruscy popatrzyli na siebie i dawaj w długą za turystami. Dogonili ich na końcu polany, w*******ili wszystkim i wracają zadowoleni. Mówi jeden do drugiego:
    - Sasza, ale ten gość w futrze to się nieźle nap.... .
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

Strona 168 z 1948 PierwszyPierwszy ... 681181581661671681691701782182686681168 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •