Szukaj
Dwóch Norwegów wybrało się na weekend do Sztokholmu. Imprezowali grubo, nawaleni już byli jak szpadle i zachciało im się bzykać.
Poszli do jakiegoś burdelu i zaczęli walić w drzwi. Ochroniarz otwiera i pyta czego chcą.
- Przyszliśmy sobie pobzykać....
- No dobra, a ile macie*kasy?
Ci liczą prawie dziesięć minut.
- Mamy dwieście koron....
Ochroniarz zaczyna się śmiać
- Za dwie stówy to wy możecie co najwyżej iść i sobie nawzajem obciągnąć. Spadajcie.
Mija jakieś 45 minut, Norwedzy znowu łomoczą do drzwi.
Otwiera ten sam ochroniarz, patrzy na nich i wkurzony pyta.
- A wy czego znowu chcecie?
- My przyszliśmy zapłacić....
D600 , N50/1,4 , , To16-28/2,8 , N24-70/2,8 , N28-300 , S70-200/2,8 , N70-300, S150-500 , itd...
Ludzie marzą o Aniołach, ja miałem jednego Krabbika w ramionach...
Koty, koty rządzą światem... Milion filmów i nigdy się nie nudzą
Było, nie było?
Pozdrawiam/Best regards
Sławomir Borysowski
Just like a pro
http://www.youtube.com/watch?v=ineSsjwIAqI
myślę co piszę
POZDROWIENIA
'' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek
Tester jedzenia:
- Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
- Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...
Odnośnie dyskusji w innym wątku, tam chyba za poważnie na to![]()
Skontaktuj się z nami