Close

Strona 166 z 1948 PierwszyPierwszy ... 661161561641651661671681762162666661166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 651 do 1 660 z 19477

Wątek: Humor

  1. #1651

  2. #1652

    Domyślnie

    Mały zeflik przychodzi ze szkoły cały wymazany marasem.
    - Ty jancykryście! Jak to zaś wyglądosz? - padajom muterka.
    - A mamuliczko, boch sie przewalił do marasu!
    - W tych nowych galotach!...
    - No, dyć takech gibko wylecioł, coch już nie mógł galot seblec.

    Przejyżdzo gorol na kole, kole przemszy,
    i nagle chycił pana w kole,
    przechodzi hanys i sie pyto : co pana ?
    na to gorol : tak mój.

    Siedzi se syneczek przi kałuży i pije ta woda.
    Na to przichodzi tako stareczka i pado mu:
    -Synek,nie pij tyj wody,bo je zmazano,poć do mie,dom ci glaska tyju..
    -Proszę?co pani mówiła?
    -A nic,nic,pij,pij goroliku mały,pij...

    z pozdrowieniami dla wszystkich Ślązaków na tym forum
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  3. #1653

    Domyślnie

    Tego chyba tu jeszcze nie było.
    http://pl.youtube.com/watch?v=vjlluR_DsDw
    Jacek..

  4. #1654

    Domyślnie

    http://pl.youtube.com/watch?v=9wcg6VWW7LE&eurl
    finał mam talent i w dodatku go wygrali
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #1655

    Domyślnie

    bylo... jakies pol roku temu.

    Tu macie hita
    Ostatnio edytowane przez carl00s ; 31-10-2008 o 10:13
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  6. #1656
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    http://pl.youtube.com/watch?v=-p0Guo...eature=channel
    odstrzal, jezusie, normalnie odstrzal...

  7. #1657

    Domyślnie

    Nie wiem, czy to co opowiem nadaje sie do tego działu, ale nie wiem gdzie to wstawić. A historia jest autentyczna, opowiedziana mi przez człowieka, który to widział.
    W pewnej firmie budowlanej, właściciel postanowił powiększyć stan parku maszynowego o nową koparkę. Kupił koparkę znanej firmy - ogrzewanie, klima itd, ful wypas. Jednocześnie z nową koparką zatrudnił nowego pracownika. Człowiek z uprawnieniami na koparki, wózki i cholera wie na co jeszcze, z jakąś tam praktyką. Jedna z pierwszych robót w terenie przypadła na zastaw - nowa koparka + nowy pracownik. Praca miała odbyć się na terenie zakładu wulkanizacyjnego w małej miejscowości. Trzeba było wykopać jakąś dziurę po drugiej stronie budynku (patrząc od strony drogi). Niestety, nie ma innego przejazdu - tylko przejazd przez warsztat wulkanizacyjny, który ma bramy na przestrzał, bo między ogrodzeniem a budynkiem koparka się nie zmieści.
    Więc nowy pracownik uzbrojony w nową koparkę dojechał do drzwi zakładu i okazuje się, że koparka nie przejedzie przez warsztat - braknie około 3 cm - koparka jest za wysoka. Łyżkę można opuścić, czy wysunąć, ale dach przeszkadza. Operator "pomyślał" chwilę i jego wzrok padł na potężny młot do odklejania opon w autach ciężarowych. Pracownik wziął młot do ręki i
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    i SKLEPAŁ DACH KOPARKI!!! Po prostu wbił go do wnętrza!
    Możecie sobie wyobrazić, co tam się działo, gdy właściciel firmy zobaczył swój nowiutki nabytek .
    A teraz znajomi pocieszają właściciela firmy, że i tak ma szczęście, że pracownik nie użył szlifierki i nie odciął mu dachu robiąc pierwszy w świecie koparko-kabriolet .
    Pozdrowienia

  8. #1658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dorian Zobacz posta
    Do gniecenia dachu młotkiem też. Ja bym na to nie wpadł
    Ja też bym na to nie wpadł. Jak znajomy opowiadał mi ta historię, to myślałem, że klient młotkiem wykuwał drzwi, albo podłogę. Ale o dachu nie pomyślałem .

    Druga historia tym razem z innej beczki.
    Przy budowie domku na samym środku ściany na wysokości około 1,5 m nad podłogą w pokoju elektryk zrobił gniazdko. Gniazdko zrobił z własnej inicjatywy, a miejsce wyjaśnił nad wyraz prosto i logicznie. Zgadnijcie jak brzmiało wytłumaczenie miejsca wykonania gniazda elektrycznego
    Pozdrowienia

  9. #1659

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Terminux
    (...)
    Przy budowie domku na samym środku ściany na wysokości około 1,5 m nad podłogą w pokoju elektryk zrobił gniazdko. Gniazdko zrobił z własnej inicjatywy, a miejsce wyjaśnił nad wyraz prosto i logicznie. Zgadnijcie jak brzmiało wytłumaczenie miejsca wykonania gniazda elektrycznego
    a) żeby dziecko nie grzebało
    b) miejsce na telewizor
    c) żeby nie trzeba się schylać
    ...więcej pomysłów nie mam

  10. #1660

    Domyślnie

    bylo ?

    Zamożny właściciel masarni miał przygłupiego syna.
    Ale rad nierad chciał go wprowadzić w biznes i przekazać obowiązki, w końcu to
    syn.

    Prowadzi go na halę i pokazuje urządzenie.
    - Patrz synu, to jest automat do parówek, kumasz?
    - Nie
    - OK, wkładasz barana z jednej strony z drugiej wychodzi parówka. Rozumiesz?
    - Nie bardzo.
    - *****, co tu nie rozumieć ?! Baran, maszyna, parówka.
    - Patrz, tu wsadzamy barana. Chodź na drugą stronę. Tu wychodzi parówka. Wiesz
    o co chodzi ?
    - Nie za bardzo...
    - Kuuuuuuuuurwa mać, czy Ty jesteś *******nięty?
    - Tato, a nie ma takiej maszyny, żeby włożyć parówkę i żeby wyszedł baran?
    - Tak, *****, jest !! !!! Twoja matka.
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

Strona 166 z 1948 PierwszyPierwszy ... 661161561641651661671681762162666661166 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •