Szukaj
Może wprowadzimy obowiązkowe czytanie danego wątku przed pisaniem w nim postów?![]()
O tak, i na co 10 stronie robot ktory pytana wyrywki znajomosc watku, a jak sie nie odpowie to cofa do 1 strony![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 13-10-2013 o 21:15 Powód: nie tapamy.
I usunięcie konta za wrzucenie tekstu "boże, po mojej śmierci nie pozwól mojej żonie sprzedać XXX za tyle, co powiedziałem jej, że kosztowało"![]()
D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Co Wam ten robot zrobił, że chcecie go tak gnębić?![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
cofnąłem się kilka stron i nie znalazłem więc pozwolę sobie wstawić:
Najkrótszy dowcip:
- głuchoniemy złowił złotą rybkę.
Jak nasz biskup usłyszał, że papież Franciszek jeździ autobusem to też sobie kupił.
Jak jest różnica między dzieckiem ateisty a dzieckiem katolika?
- dziecko ateisty ma gila w nosie a katolika w ....
N
Skontaktuj się z nami