Close

Strona 1559 z 1948 PierwszyPierwszy ... 559105914591509154915571558155915601561156916091659 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 581 do 15 590 z 19477

Wątek: Humor

  1. #15581

    Domyślnie

    Tylko ja się dzisiaj nudzę?


    Żona wróciła od fryzjera, ubrała się w najlepszą sukienkę i tak
    pokazała się mężowi:
    - I co o mnie sądzisz?
    - Szczerze- Szczerze.
    - Jesteś plotkara i źle gotujesz.


    Co jest gorsze od znalezienia robaka w właśnie ugryzionym jabłku?
    - Znalezienie połowy robaka...


    Żona do męża:
    - Tobie to się wszystko kojarzy z seksem.
    - Nieprawda - Ty nie.


    Związek niewidomych zatrudni sekretarkę miłą w dotyku.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #15582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Żona do męża:
    - Tobie to się wszystko kojarzy z seksem.
    - Nieprawda - Ty nie.
    Brutalne...

    A ode mnie - nie wiem, czy było, wybaczcie:

    Żona do męża:
    - Kiedy będę stara i brzydka, to strzelę sobie w łeb.
    - No to "ognia", kochanie!

    Wybory 1991

    Logistics in Russia

    Pozdrawiam/Best regards
    Sławomir Borysowski

  3. #15583
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta

    Zawsze mnie zastanawiało, czemu, żeby wyłączyć Windowsa, trzeba nacisnąć przycisk start.
    Wcale nie trzeba. Ja tego nie robię od wielu lat. Mam skrót na pulpicie i jednym kliknięciem zamykam kompa.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #15584

    Domyślnie

    Mam MBP i nie wiem, co to wyłączanie kompa i reset po zawieszce...

  5. #15585

    Domyślnie

    Mam laptop Della z WinXPPro i też nie wiem co to wyłączanie kompa i reset po zawieszce. Twój punkt będący?


    A propos kiszonych śledzi z Finlandii - istotnie robią i jedzą. Znajomi Finowie wspominali o tym specjale.

    Rozmawiają dwie Norweżki:
    - Szwedzi to dziwny naród. Wczoraj proponowałam jednemu, żeby się ze mną przespał to powiedział, że nie jest śpiący...
    Ostatnio edytowane przez MiQ27 ; 30-04-2013 o 20:54
    C5050Z i jakieś APS-C...

  6. #15586

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mehmet efendi Zobacz posta
    Mam MBP i nie wiem, co to wyłączanie kompa i reset po zawieszce...
    W koncu ktos sie odwazyl i to zdanie umiescil w odpowiednim dziale
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  7. #15587

    Domyślnie

    W byciu mądrym chodzi o dwie rzeczy: żeby mieć wiele do powiedzenia i potrafić zachować to dla siebie.
    Niestety, kobiety nigdy tego nie zrozumieją.




    Siedzi sobie wędkarz nad rzeką i łowi ryby. Nagle coś mu się tak zdało ze z daleka-daleka słyszy cichutkie "spieee*daaaalaaaj.....". Chwilę się zastanowił... nie no wydawało się, nie ma co zawracać sobie tym głowy. Siedzi dalej i nagle troszeczkę głośniej "spiee*daalaj...". Trochę się tym już zdenerwował, rozejrzał się dookoła... cisza.... Nic to, łowię dalej - pomyślał... Po kilku chwilach jeszcze wyraźniejsze... "Spie*daaalaj". Zerwał się zdenerwowany na równe nogi... ale cóż to znów cisza.... Ech, co to człowieka na stare lata spotyka, pomyślał znów siadając i zarzucając wędkę... No niestety znów po paru chwilach, teraz już głośno i wyraźnie słyszy "SPIE*DALAJ". Zerwał się, serce mu wali już miał uciekać, gdy nagle zobaczył coś dziwnego: Rzeka płynie kajakiem koleś, ale zamiast wioseł ma w rekach patelnię i nimi odgarnia wodę... Wędkarza to trochę rozbawiło, wiec zagaduje do gościa:
    - Panie, a nie wygodniej wiosłami?
    - SPIE*DALAJ!!!
    POZDROWIENIA

    '' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek

  8. #15588
    POZDROWIENIA

    '' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek

  9. #15589

    Domyślnie

    POZDROWIENIA

    '' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek

  10. #15590

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mehmet efendi Zobacz posta
    Mam MBP i nie wiem, co to wyłączanie kompa i reset po zawieszce...
    Agree!

Strona 1559 z 1948 PierwszyPierwszy ... 559105914591509154915571558155915601561156916091659 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •