Close

Strona 145 z 1948 PierwszyPierwszy ... 45951351431441451461471551952456451145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 441 do 1 450 z 19477

Wątek: Humor

  1. #1441
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    podoba mi sie określenie koloru ))

    http://moto.gratka.pl/tresc/skoda-fa...7919ec06b3&s=1
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  2. #1442

    Smile

    Stare, ale na forum nie było, przeczytałem wszystko (- 4 dni dobrej zabawy)
    Idzie zajączek przez las, kupił pół litra i patrzy z kim by się tu zabawić..
    spotyka lisicę imówi: mam połówkę może pójdziemy do Ciebie na chatę i wypijemy?
    Lisica się zgadza, ida piją, atmosfera się rozluznia, lisica powoli zaczyna sie podobac zającowi w końcu ten nie wytrzymuje i mówi - słuchaj a może taki mały seks, co? Lisica mówi nie, no co ty, a jak lis przyjdzie? ale po długicznamowach w końcu się zgadza, przystępują do rzeczy, zabawa w najlepsze, a tu nagle słychać odgłos otwieranych drzwi !
    Zając spanikował i schował się cały w ( no wiecie gdzie).
    Wchodzi lis, po kilku piwach, patrzy lisica naga na łóżku, no to od razu też chce skorzystać, ale co próbuje włożyć to munie wchodzi..
    po kilku takich niepowodzeniachnie wytrzymuje zagląda do srodka, patrzy....
    a tam dwa małe oczka...
    zdziwiony pyta Kto ty jesteś?
    i słyszy cichutką odpowiedź
    AIDS!

    jak nie fajny to przepraszam!

  3. #1443

    Domyślnie

    Coroczny Zjazd Wędkarzy.

    Wędkarz 1: Musimy ustalić jak świętujemy 10-lecie naszego stowarzyszenia. 2 lata temu wynajęliśmy autokar, wzięliśmy po 0.7 na łeb. Autokaru szukaliśmy dwie godziny, zgubiliśmy wędki. Rok temu, wynajęliśmy autokar, wzięliśmy litr na łeb. Autokaru szukaliśmy 2 dni, zgubiliśmy wędki. Co więc proponujecie, koledzy?

    Wstaje najstarszy członek stowarzyszenia i mówi:

    Proponuję dwa litry na łeb, nie brać wędek i nie wychodzić z autokaru

    I jeszcze jeden wędkarski:

    Siedzi wędkarz nad wodą ,patrzy na wędki ,piwko popija.
    Podpływa krokodyl z boku i pyta nieśmiało:

    -Biorą?
    wędkarz milczy
    -Biorą?-głośniej
    wędkarz milczy
    -Biorą?-krokodyl prawie krzyczy

    Poirytowany wędkarz
    -NIEEE do cholery,nie biorą!!!

    -To olej te ryby i chodź się kąpać
    Ostatnio edytowane przez Terminux ; 21-09-2008 o 13:53
    Pozdrowienia

  4. #1444
    Rozmowny Awatar Macro
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Łódź/Warszawa/Sztokholm
    Posty
    900
    L166B | F80 | F65 | OM20 | D300 | N50/1.8 | N12-24/4 | T90/2.8 DI | S30/1.4 | F85/1.4 | takie tam...

    "How do you feel about women's rights? I like either side of them."

  5. #1445
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  6. #1446
    Olympus XZ-2

  7. #1447

    Domyślnie

    dodam do działu humor bo się można na tym uśmiechnąć
    http://www.wykop.pl/link/94990/say-hello-2-kasia
    chłopak się musiał strasznie zakochać

  8. #1448

    Domyślnie



    W lodówce na półce dziesięć kurzych jaj w rzędzie.
    Pierwsze traca łokciem drugie:
    - Nie podoba mi się to dziesiate! Całkowity brak kultury, punk jakis! U
    mnie
    ma przerabane! Powiedz temu palantowi, że my tu wszyscy jedna drużyna!
    Drugie do trzeciego:
    - Słuchaj, pierwsze kazało przekazać, że dziesiate nie pasuje do naszej
    drużyny. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
    Trzecie - czwartemu, czwarte - piatemu, piate - szóstemu, szóste -
    siódmemu,
    siódme - ósmemu, wszystkie już wzburzone. Ósme - dziewiatemu:
    - Kolego, przekaż temu palantowi, że wszyscy powinnismy być razem!
    Dziewiate traca łokciem dziesiate:
    - Wiesz, miły... Nie pasujesz do naszego kolektywu. W nas jest duch
    współpracy, taki "BuilDing Team" można powiedzieć...Jestesmy jedna
    rodzina,
    współpracujemy ze soba, powinnismy trzymać się razem...A Ty z ta swoja
    niepotrzebnie wyróżniajaca się fizjonomia...
    Dziesiaty:
    - Ile można! Powtarzam już setny raz! Ile można!
    Jestem KIWI, KI-WI, JA JESTEM KURNA KIWIIIII !!!
    Ostatnio edytowane przez djjaca ; 22-09-2008 o 12:12 Powód: Dopisany żart

  9. #1449

    Domyślnie

    Tragiczny finał uprawiania seksu na torach
    Do tragicznego wypadku doszło w mieście Kinross (Republika Południowej Afryki) - informuje serwis news24.com.
    Dwudziestokilkuletnia kobieta i, jak dotąd niezindetyfikowany mężczyzna, podczas uprawiania seksu na torach kolejowych zostali przejechani przez pociąg.

    Jak dotąd policji nie udało się ustalić personaliów ofiar ponieważ nie znaleziono przy nich żadnych dokumentów. O świadków zdarzenia również będzie trudno, gdyż w pobliżu nie ma żadnego domu - pisze news24.com. - Gdy maszyniście udało się zatrzymać pociąg i gdy znalazł dwa ciała natychmiast wezwał policję – relacjonuje zdarzenie jeden z policjantów.

    http://wiadomosci.onet.pl/1829408,12...rach,item.html


    no moze nie do konca humor

  10. #1450

Strona 145 z 1948 PierwszyPierwszy ... 45951351431441451461471551952456451145 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •