Szukaj
Put some fun between your legs
-ride a horse
wczoraj w McDonaldzie ...
![]()
======================================
D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.
![]()
![]()
obłęd
![]()
Masz dosc swojej pracy ?
POZDROWIENIA
'' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek
ja już się boję jak zacznie robić chałtury...
======================================
D4s,D4,D700,2xN24-70,N70-200,N70-300,N85,N50,SB700,2xSB910, DJI Phantom 2V+, DJI MAVIC, DJI OSMO...żaden ze mnie fotograf.
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
spadłem z krzesła...
się zastanawiam, czy na swojej thalii nie walnąć takiej "grafiki"
Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 11-07-2012 o 14:23
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
alez to trzeba miec fantazje!
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
I to się właśnie nazywa wziąć renault w leasing![]()
FX/DX/CX/www
Skontaktuj się z nami