Jest taka sieć sklepów sportowych (na pewno w Warszawie) o nazwie Athlete's foot.
A pod tym linkiem możecie poczytać, co oznacza ich nazwa http://en.wikipedia.org/wiki/Athlete's_foot.
Szukaj
Jest taka sieć sklepów sportowych (na pewno w Warszawie) o nazwie Athlete's foot.
A pod tym linkiem możecie poczytać, co oznacza ich nazwa http://en.wikipedia.org/wiki/Athlete's_foot.
Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.
W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz, który oprócz obowiązków duszpasterskich, lubił hodowle drobiu. Któregoś jednak dnia księdzu zginął kogut. Początkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, jednak minął jakiś czas, a koguta nie ma. Ksiądz zmartwił się doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Po niedzielnej mszy, kiedy wierni zbierali się już do wychodzenia, ksiądz ich powstrzymał:
- Mam jeszcze jedną, bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia.
(W tym miejscu należy wyjaśnić, że po angielsku słowo cock znaczy kogut, ale możeteż oznaczać męskiego członka).
- Chciałbym spytać, kto z tu obecnych ma koguta
Wszyscy mężczyźni wstali.
- Nie, nie - to nieporozumienie. Może spytam inaczej, kto ostatnio widział koguta
Wszystkie kobiety wstały.
- Oj, nie, to też nie o to chodzi, może wyrażę się jeszcze jaśniej, kto ostatnio widział koguta, który do niego nie należy
Połowa kobiet wstała.
- Parafianie - nie rozumiemy się, spytam, wprost - kto widział ostatnio mojego koguta
Wstał chórek chłopięcy, ministranci i organista...
Pozdr. Darek
D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX
Ciekawe co by było, jakby u nas takie rondo zrobić
http://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_rondo
bash rządzi
<tomek> Ojciec mojego kumpla jest fotografem- no i pewnego dnia robił fotki u jakiś nowobogackich na jakiejś imprezie, czy co...
<hary>No i?
<tomek> No i mówi, ze tam na ścianach pełno malowideł, ale, wiadomo jak to nowobogaccy- pełno kiczu, bez ładu i składu...
<hary>do rzeczy :P
<tomek> A że on sam maluje, to patrzy taki zdegustowany- chyba zauważyła to gospodyni, bo podchodzi, a on chciał chyba być miły- teraz uważaj
<hary> dawaj dawaj
<tomek> on do niej- no, bardzo ładny pastel...
<tomek> a ona tonem zarezerwowanym dla debili i ignorantów- wie pan, to chyba nie Pastel malował
<hary> o lol!
<tomek> ja go podziwiam, że nie zaśmiał jej sie w twarz
######################D50 | T17-50 | 55-200VR | T90
Skontaktuj się z nami