Close

Strona 1238 z 1948 PierwszyPierwszy ... 238738113811881228123612371238123912401248128813381738 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 371 do 12 380 z 19477

Wątek: Humor

  1. #12371

    Domyślnie

    Koledzy...



    (Jak było, to przepraszam )
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #12372

    Domyślnie

    http://demotywatory.pl/3628404/Determinacja

    Determinacja, jak determinacja, ale ten sprzęt
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  3. #12373

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    ciesz sie ze tyle... straszna lipa
    Zdruzgotałeś mnie mistrzu dowcipu.
    Jak mam teraz żyć?
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  4. #12374

    Domyślnie

    tak jak wszyscy - na raty

  5. #12375

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blue_21 Zobacz posta
    tak jak wszyscy - na raty
    - Drogi chłopcze! - mówi Szkot do syna w jego osiemnaste urodziny. - Od dziś będziesz z nami dzielił rodzinne radości i smutki.
    - Jestem na to przygotowany, ojcze!
    - A więc na początek synu - zapłacisz ostatnią ratę za swój wózek dziecięcy!
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  6. #12376

    Domyślnie

    Cholera wie, gdzie to dać, mnie to rozbawilo ale nie wszystkich musi a mam nadzieję, że nikogo nie obraża.

    Przymruż oczy i powiedz, co widzisz



    Więcej podobnych tutaj.
    pozdrawiam, Wojtek

  7. #12377

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    Cholera wie, gdzie to dać, mnie to rozbawilo ale nie wszystkich musi a mam nadzieję, że nikogo nie obraża.

    Przymruż oczy i powiedz, co widzisz



    Więcej podobnych tutaj.
    Rewelacja!

  8. #12378

    Domyślnie

    no i nie muszę już pracować tak mi się poszczęściło

    FX
    Drupta Druoflex1 f6,3 75mm l Zeiss Ikon Ercona Novonar Anastigmat f4,5/ 110mm

    tu są moje zdjęcia

  9. #12379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    Cholera wie, gdzie to dać, mnie to rozbawilo ale nie wszystkich musi a mam nadzieję, że nikogo nie obraża.

    Przymruż oczy i powiedz, co widzisz



    Więcej podobnych tutaj.
    to działa na takiej samej zasadzie jak oglądanie chmur i przypisywanie im wyglądu np. imperialnego gwiezdnego niszczyciela, drzewa, ptaka, serca itd.

    a że potem nawiedzeni robią z tego niewiadomo co, to tylko ośmiesza ich i niestety ogól katolików
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  10. #12380

    Domyślnie Nikoniarza trochę przerosło...


    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Strona 1238 z 1948 PierwszyPierwszy ... 238738113811881228123612371238123912401248128813381738 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •